Connect with us
zawody brak barier battle 2023 - Ogólnopolskie Zawody Crossfitu na Wózkach - Brak Barier Battle 2023

Ogólnopolskie Zawody Crossfitu na Wózkach – Brak Barier Battle 2023

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować oraz jednocześnie zaprosić Państwa na niesamowite wydarzenie, jakim są Ogólnopolskie Zawody Crossfitu na Wózkach – Brak Barier Battle. Tegoroczna edycja odbędzie się 20 maja 2023 roku, a miejscem zorganizowania tego eventu będzie siłownia Fitness Platinium Solvay Park, mieszcząca się na ulicy Zakopiańskiej 105 w Krakowie.

Stworzenie tego wydarzenia oraz jego jak najlepsza organizacja są dla nas priorytetem. Jako Fundacja Brak Barier staramy się pomagać osobom z niepełnosprawnością na różnych polach, a jednym z nich jest propagowanie aktywności fizycznej poprzez zajęcia crossfitu na wózkach.

Wiemy, jak bardzo – szczególnie w przypadku osób z niepełnosprawnościami – ruch jest ważny w codziennym życiu. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa obecności, tegoroczna edycja będzie stała na jeszcze wyższym poziomie, co przełoży się na zarówno propagowanie sportu oraz przełamywanie stereotypów związanych z niepełnosprawnością.

W tegorocznej edycji zawodów weźmie udział 22 osoby z całej Polski, poruszające się na wózkach. Część z nich to również paraolimpijczycy, którzy będą rywalizować w kilku kategoriach.

Już poprzednia edycja tego wydarzenia odbiła się szerokim echem. Atrakcje przygotowane w związku z kolejną edycją pozwalają nam mieć nadzieję, że tegoroczna impreza co najmniej dorówna temu, co mogliśmy zobaczyć przed rokiem – a z dużym prawdopodobieństwem będzie jeszcze lepiej! Uważamy, że będzie to doskonała okazja, by pokazać osoby niepełnosprawne w lepszym świetle. Dzięki takiemu przedsięwzięciu osoby będą miały możliwość sprawdzić swoje możliwości fizyczne i pokazać się z jak najlepszej strony.

Stąd kierujemy do Państwa prośbę o rozpowszechnienie informacji o zawodach w Państwa mediach. W tym celu prosimy o kontakt: kontakt@brakbarier.org lub tel. 577 128 888


Zawody są współfinansowane przez Miasto Kraków oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Partnerami wydarzenia są:

Fitness Platinium,

Rehasanse,

Elite,

Fresh Fit – catering dietetyczny

Link do wydarzenia na FB : https://fb.me/e/2x6HsjxfV

Link do zawodów z 2022 roku: https://youtu.be/lu014zRvjA0

To Top