svg+xml;base64,PHN2ZyB2aWV3Qm94PScwIDAgMSAxJyB4bWxucz0naHR0cDovL3d3dy53My5vcmcvMjAwMC9zdmcnPjwvc3ZnPg== - Nowy sklep Tefal w Gorąco Polecam, ul. Czerwone Maki 81 - #wspieramysięodkuchni

Nowy sklep Tefal w Gorąco Polecam, ul. Czerwone Maki 81 – #wspieramysięodkuchni

Tefal działa razem z Gorąco Polecam w Krakowie – rusza akcja “Wspieramy się od kuchni”

Sieć sklepów Tefal, część Groupe SEB Polska, oraz lokalne restauracje ruszyły ze wspólną akcją “Wspieramy się od kuchni”. Sprzęt Tefal sprzedawany jest teraz także w krakowskiej piekarni Gorąco Polecam, mieszczącej się przy ulicy Czerwone Maki 81 (budynek C).

Ponieważ sklepy Tefal obecnie są zamknięte, a restauracje mogą sprzedawać jedynie na wynos, marka zaproponowała, by połączyć siły i stworzyć nowy, hybrydowy koncept sprzedaży. W restauracjach, kawiarniach i piekarniach, w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach, dostępne są produkty Tefal, a właściciele lokali otrzymują procent od ich sprzedaży. Ale to nie wszystko: nabywcy sprzętu otrzymują vouchery do wykorzystania w danym lokalu, a klienci restauracji zniżkę na zakupy sprzętów Tefal – skorzystają więc wszystkie strony.

Marka nawiązała już współpracę z piekarniami Gorąco Polecam w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, restauracjami Ciasto i Farsz w Gliwicach i Szczecinie oraz Stodola Kebap N’Grill w Poznaniu. Akcja wystartowała 31 grudnia.

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Marzec 2021
Kwiecień 2021
Maj 2021
Czerwiec 2021
Lipiec 2021
Sierpień 2021
Wrzesień 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej