Connect with us
fot. archiwum tfk 16 scaled - „Papier nożyce i wyspa skarbów" - spektakl przygodowy dla dzieci

„Papier nożyce i wyspa skarbów” – spektakl przygodowy dla dzieci

Kto ma ochotę na przygodę na Wyspie Skarbów ?

Spotkanie z tajemniczym orłem? bandą dzikich małp i starym skorpionem?

a może chcielibyście przejść przez tajemniczy labirynt? zanurkować w oceanie po zaginiony skarb? powalczyć z krokodylem?

to wszystko wydarzy się już w najbliższy weekend, na scenie Teatru Figurki.

Spektakl “Papier nożyce i wyspa skarbów” to 50 minut szalonych przygód, zaskakujących pomysłów i świetnej zabawy.

a przecież to miało być zupełnie inne przedstawienie… To miało być spotkanie z autorami! Aktorzy Teatru Figurki, a równocześnie sławni podróżnicy, mieli spotkać się z dziećmi, żeby opowiedzieć im o sowich przygodach, a przy okazji wypromować swoją nową książkę podróżniczą.

Bułka z masłem! Nawet nie trzeba się do tego przygotowywać, wystarczy wrodzony dar opowiadania! Kłopot zaczyna się w momencie, kiedy okazuje się, że książka nie została wydrukowana, a blog podróżników znika w dziwnych okolicznościach. Jak opowiedzieć o niewiarygodnych przygodach nie mając ANI JEDNEGO zdjęcia? Kto uwierzy w spotkanie ze skorpionami, krokodylami czy wielkim orłem, skoro nie można ich pokazać? Sytuację ratują kartki, nożyczki i wspaniała wyobraźnia podróżników i widzów:)!

spektakl dla dzieci od 4 roku życia

BILETY➡️ https://www.kupbilecik.pl/imprezy/106521/Krak%C3%B3w/Teatr+Figurki+-+%22Papier%2C+no%C5%BCyce+i+wyspa+skarb%C3%B3w%22/

 

Pokaz spektaklu współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

To Top