kfk2022 impro aferia wichry webmedia6 - Aferia: Wichry miłości. Improwizowana komedia romantyczna

Aferia: Wichry miłości. Improwizowana komedia romantyczna

Za oknem świeci słońce… Wewnątrz okolicznego supermarketu półki uginają się od pysznych produktów… Ona niefrasobliwie strąca puszkę z marynowanym bobem… Jej ręka natrafia na jego rękę… Ich spojrzenia się spotykają…
 
Czy to kolejna sztampowa komedia romantyczna? Ależ nie! Tym razem to Ty napiszesz scenariusz – i to na żywo! Dzięki sugestiom prosto z publiczności, powstanie spektakl komediowy w klimacie letniej przygody miłosnej. Aktorzy na Waszych oczach zrobią wszystko, by połączyć dwa zbłąkane serca, targane wiatrem i uczuciami, choć znajdzie się też miejsce dla czarnego charakteru.
 
Sprawdź razem z nami, jak potoczą się losy bohaterów! Niech żyje wakacyjna miłość!
 
Teatr Improwizacji Aferia – Impro i Awantury składa się z miłośników posługiwania się słowem, gestem i humorem, a ich ulubiona forma wyrazu to komedia improwizowana. Scenariusz spektaklu konstruowany jest na podstawie rozmów z widownią, która bierze czynny udział w jego przebiegu. Grupa występuje w składzie: Beata Bogdanowicz, Joanna Sosińska, Maciej Celij oraz Tomasz Wilkosz. Improwizacja muzyczna na pianinie – Ewa Reza.
 
Bilety: 25 zł, dostępne na stronie https://bilety.krakowskieforum.pl/MSI/mvc/pl/details/297 oraz w kasie KFK.