Connect with us
debata - Debata gospodarcza Petru kontra Mentzen w RMF FM

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Debata gospodarcza Petru kontra Mentzen w RMF FM

Już jutro 20 czerwca na antenie RMF FM i Radia RMF24 oraz w portalu RMF24.pl odbędzie się wielka debata gospodarcza z udziałem Ryszarda Petru, byłego lidera Nowoczesnej i kandydata do Senatu ze Sławomirem Mentzenem, prezesem partii Nowa Nadzieja i jednym z liderów Konfederacji.

Do debaty na tematy gospodarcze Ryszard Petru wezwał Sławomira Mentzena w swoich mediach społecznościowych. „Słyszę z waszej strony coraz bardziej radykalne pomysły gospodarcze. Liberalne, ale nie do zrealizowania. Zapraszam Sławomira Mentzena na debatę. Porozmawiajmy o tym” – mówił w krótkim filmiku Petru. RMF FM wyszło naprzeciw temu pomysłowi i zaproponowało, by dyskusja polityków odbyła się na antenie stacji. Blisko godzinna debata odbędzie się we wtorek 20 czerwca o godz. 18.

W pierwszej części, emitowanej na antenie RMF FM, internetowego informacyjno-muzycznego Radia RMF24 i na portalu RMF24.pl poruszone będą podstawowe kwestie ważne dla każdego człowieka: program 500+, poziom podatku VAT czy wysokość pensji minimalnej. Uczestnicy będą też mogli zadać sobie wzajemnie po jednym pytaniu.

Druga część, nadawana w Radiu RMF24 i na portalu RMF24.pl, podzielona będzie na 10 bloków tematycznych: polityka socjalna, zaangażowanie państwa w gospodarkę, wiek emerytalny, przywileje i prawa pracowników, finansowanie systemu ochrony zdrowia, finansowanie edukacji, finansowanie bezpieczeństwa, energetyka, podatki dla osób fizycznych, podatki dla przedsiębiorców. W tej części znajdzie się też czas na pytania od słuchaczy, które będą mogli zadawać podczas debaty na fanage’u RMF FM na Facebooku.

Debatę Petru vs Mentzen poprowadzą dwaj dziennikarze ekonomiczni: Krzysztof Berenda, szef warszawskiej redakcji RMF FM oraz Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego „Dziennika Gazety Prawnej” i jeden z gospodarzy „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”.

Źródło: materiał prasowy

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top