14.10.2018 niedziela
Plac Szczepański
godz: 12:00 – Koncert plenerowy „W samo południe”
oraz odsłonięcie wystawy „SFP i Laureaci”.
15.10.2018 – poniedziałek
Teatr Loch Camelot, ul. Św. Tomasza 17
godz: 20:00 – Magda Umer „Moje ulubione piosenki” – recital
Akompaniament – Wojciech Borkowski
16.10.2018 – wtorek
Teatr Loch Camelot, ul. Św. Tomasza 17
godz: 19:30 – wieczór poetycki „# najmłodsza # polska # poezja” – prowadzi Bronisław Maj
Klub Strefa, ul. Św. Tomasza 31
godz: 22:00 – :Dwukropek / [Open Mic @ SFP]
Wydarzenie o otwartej formule dla uczestników i przyjaciół Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz wszystkich zainteresowanych gatunkiem piosenki autorskiej i literackiej
17.10.2018 – środa
Teatr Loch Camelot, ul. Św. Tomasza 17
godz: 20:00 – recital Asi Nawojskiej laureatki 53. Studenckiego Festiwalu Piosenki
Klub Strefa, ul. Św. Tomasza 31
godz: 22:00 – :Dwukropek / [Open Mic @ SFP]
Wydarzenie o otwartej formule dla uczestników i przyjaciół Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz wszystkich zainteresowanych gatunkiem piosenki autorskiej i literackiej
18.10.2018 – czwartek
Klub Strefa, ul. Św. Tomasza 31
godz: 18:18 – „Miłość i inne kłopoty” recital piosenek Andrzeja Zaryckiego, śpiewa: Adrianna Kućmierz
Teatr Loch Camelot, ul. Św. Tomasza 17
godz: 20:00 – „Znaki Zodiaku. Koncert piosenek Zbigniewa Łapińskiego.”
Koncert z udziałem Jana Kondraka, Izabeli Szafrańskiej oraz Justyny Panfilewicz.
19.10.2018 – piątek
Teatr Loch Camelot, ul. Św. Tomasza 17
godz: 19:00 – „Hamulec bezpieczeństwa” – recital kabaretowy
Teksty/ wykonanie – Michał Chludziński
Kompozycje/akompaniament – Stanisław Rzepiela
20.10.2018 – sobota
Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2
godz: 10:00 – Przesłuchania Konkursowe
godz: 20:00 – „Piosenki z całej kuli ziemskiej… i nie tylko” koncert międzynarodowy.
21.10.2018 – niedziela
Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12
godz: 19:00 – Koncert Finałowy 54.SFP-KFP „…A to Polska właśnie”
Scenariusz, reżyseria – Bogusław Sobczuk, kierownictwo muzyczne – Jasiek Kusek
Koncert z udziałem Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego, Jana Wołka, Marcina Januszkiewicza oraz laureatów poprzednich edycji Festiwalu.