Connect with us
podgorze - XXI Podgórskie Wschody Słońca na kopcu Kraka

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

XXI Podgórskie Wschody Słońca na kopcu Kraka

Jak możemy przeczytań na stronie wydarzenia na facebooku Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza po raz dwudziesty pierwszy na Podgórskie Wschody Słońca na kopcu Kraka!

Kiedy? 21.06.2023 (środa)

O której? 4:15

Gdzie: na kopcu Kraka
 
Zapraszamy do wspólnego oglądania wschodu słońca na kopcu Krakusa w najdłuższy dzień roku, w środę 21 czerwca.
Spotkamy się, aby sprawdzić czy prawdziwa jest legenda, że gdy o wschodzie słońca staniemy na Kopcu Krakusa zobaczymy je wstające dokładnie nad Kopcem Wandy – córki prześwietnego Księcia Kraka. Gdy tego samego dnia o zachodzie słońca udamy się na Kopiec Wandy, zobaczymy senne słońce zachodzące nad Kopcem Krakusa. Bo ponoć dwa te kopce to celtyckie znaki solarne…Jak co roku nie wiemy co się jeszcze się wydarzy, bo reżyseruje sama Królowa Natura. Zapewniamy więc atmosferę happeningu, ponadto zachwytu nad cudem natury, radości ze wstającego, nowego, pięknego dnia.
Oczywiście, jak co roku rozdamy certyfikaty!
W tym roku nie zabraknie także czegoś do jedzenia – wszak pora śniadaniowa. Tak, jak przez ostatnie lata, i tym razem przygotujemy dla Państwa niespodziankę.
Spotykamy się o 4.15 na kopcu bez względu na pogodę!
 
 
Źródło/fot/FB

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top