Tanecznym krokiem rozpoczynamy lato — Potańcówka z Krakowskim Forum Kultury i Radiem Pogoda

potancowka 800x500 - Tanecznym krokiem rozpoczynamy lato — Potańcówka z Krakowskim Forum Kultury i Radiem Pogoda

Niektórym potańcówki kojarzą się z czasami PRL, innym z młodością, a tym, którzy mieli okazję wziąć udział w potańcówkach organizowanych przez Krakowskie Forum Kultury, przede wszystkim z doskonałą zabawą w plenerze. 

potancowka kfk2022 potancowka sm3 1 300x300 - Tanecznym krokiem rozpoczynamy lato — Potańcówka z Krakowskim Forum Kultury i Radiem PogodaZwyczajem poprzednich lat, KFK wraz z wakacjami rozpoczyna piątkowe imprezy taneczne w Altanie na Skwerze Zbigniewa Wodeckiego na Plantach.

W tym roku KFK-owy sezon taneczny zainauguruje Potańcówka z KFK i Radiem Pogoda, która odbędzie się 24 czerwca, o godz. 19:00. Zapraszamy mieszkańców Krakowa i turystów, którzy chcą przywitać z nami lato i wakacje. Będziemy się bawić w towarzystwie Krakowskiej Szkoły Tańca, która porwie nas do zabawy oraz prezenterów Radia Pogoda, którzy swoją obecnością wprawią wszystkich w dokonały nastrój. Na Potańcówce pojawi się znany porankowy duet Radia Pogoda – Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W razie niepogody potańcówka przeniesiona zostanie do siedziby KFK, ul. Mikołajskiej 2 (Mały Rynek).

Potańcówka z Krakowskim Forum Kultury i Radiem Pogoda – Kalendarz – Krakowskie Forum Kultury

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!