Connect with us
pierwsza lekcja wf u decathlon - Sportowy początek roku szkolnego z Decathlon w Galerii Bronowice

Sport

Sportowy początek roku szkolnego z Decathlon w Galerii Bronowice

pierwsza lekcja wf u decathlon 150x150 - Sportowy początek roku szkolnego z Decathlon w Galerii Bronowice

W sobotę, 9 września, w Galerii Bronowice marka Decathlon będzie zachęcała najmłodszych do odłożenia smartfonów i bardziej aktywnego trybu życia. Bezpłatne zajęcia sportowe odbędą się w ramach ogólnopolskiej akcji „Pierwsza lekcja WF-u”. Obowiązują zapisy.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia dzieci w Polsce tyją najszybciej w Europie. Niechlubne statystyki to wypadkowa wielu czynników. Jednym z nich bez wątpienia jest mała ilość ruchu oraz niezliczone godziny spędzone w „trybie online”. Doskonałym momentem, aby postarać się zmienić złe nawyki i spróbować zaszczepić w dzieciach pasję do sportu, jest początek roku szkolnego. 9 września w Galerii Bronowice, w ramach „Pierwszej lekcji WF-u”, organizowanej przez Decathlon, zaplanowano bezpłatne zajęcia ruchowe. Udział w wydarzeniu to okazja do spędzenia soboty w towarzystwie propagatorów zdrowego stylu życia. O aktywność fizyczną i doskonałą atmosferę oprócz marki Decathlon zadbają także Zdrowo i Sportowo oraz Bronx Bouldering. Z kolei Medisport przeprowadzi ćwiczenia z pierwszej pomocy.

W Galerii Bronowice „Pierwsza lekcja WF-u” odbędzie się w sobotę, 9 września, w godz. 11:00-15:00. Liczba miejsc na zajęcia jest ograniczona. Obowiązują zapisy: https://tiny.pl/ccgkn. Dla każdego uczestnika przewidziano kartę podarunkową o wartości 30 zł na kolejne zakupy w sklepie Decathlon.

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top