Same Suki – kolejny koncert na Bulwar[t]cie w Nowej Hucie

by admin
0 comment

W sobotę 3 sierpnia kolejny koncert z cyklu „Święto Wandy”, zagra kobiecy zespół folkowy Same Suki. Same Suki grają muzykę kobiet z miasta inspirowaną muzyką ludową. W ramach Święta Wandy na Bulwar[t]cie Sztuki występują najciekawsze artystki grające muzykę źródeł i world music.

Capella Cracoviensis we wtorek 30 lipca poprowadzi warsztaty śpiewu, we środę w ramach cyklu Matinée zaprosi nas na spotkanie ze „Śpiewnikiem domowym” Moniuszki, a w niedzielę 4 sierpnia zagra Oktet F-dur Franza Schuberta w cyklu „Na ramionach gigantów”.

Wakacyjne niebo wspaniale rozgwieżdżone, więc wzrokiem często sięgamy w górę, warto zatem dowiedzieć się więcej na temat Układu Słonecznego i jego planet – już w najbliższy wtorek 30 lipca kolejne „Nowohuckie spotkanie z astronomią”.

W czwartkowym cyklu filmowym w tym tygodniu pokaz „Ułaskawienia” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, projekcję filmu poprzedzi spotkanie z Grażyną Błęcką-Kolską, które poprowadzi Łukasz Maciejewski, a w niedzielę w kinie pod gwiazdami „Gentelman z rewolwerem” z Robertem Redfordem w roli głównej.

Dodatkowo kreatywne warsztaty rodzinne m.in. „Gra w Nową Hutę” oraz warsztaty „Go& Draw” łączące ruch i rysunek, przeznaczone dla dzieci w wieku 7-9 lat oraz ich opiekunów. W piątek  potańcówka w rytmach z lat 30. i 40., a w niedzielę poranna joga.
Bulwar[t] Sztuki – z nami się nie nudzisz!

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej