Same Suki – kolejny koncert na Bulwar[t]cie w Nowej Hucie

Same Suki – kolejny koncert na Bulwar[t]cie w Nowej Hucie

W sobotę 3 sierpnia kolejny koncert z cyklu „Święto Wandy”, zagra kobiecy zespół folkowy Same Suki. Same Suki grają muzykę kobiet z miasta inspirowaną muzyką ludową. W ramach Święta Wandy na Bulwar[t]cie Sztuki występują najciekawsze artystki grające muzykę źródeł i world music.

Capella Cracoviensis we wtorek 30 lipca poprowadzi warsztaty śpiewu, we środę w ramach cyklu Matinée zaprosi nas na spotkanie ze „Śpiewnikiem domowym” Moniuszki, a w niedzielę 4 sierpnia zagra Oktet F-dur Franza Schuberta w cyklu „Na ramionach gigantów”.

Wakacyjne niebo wspaniale rozgwieżdżone, więc wzrokiem często sięgamy w górę, warto zatem dowiedzieć się więcej na temat Układu Słonecznego i jego planet – już w najbliższy wtorek 30 lipca kolejne „Nowohuckie spotkanie z astronomią”.

W czwartkowym cyklu filmowym w tym tygodniu pokaz „Ułaskawienia” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, projekcję filmu poprzedzi spotkanie z Grażyną Błęcką-Kolską, które poprowadzi Łukasz Maciejewski, a w niedzielę w kinie pod gwiazdami „Gentelman z rewolwerem” z Robertem Redfordem w roli głównej.

Dodatkowo kreatywne warsztaty rodzinne m.in. „Gra w Nową Hutę” oraz warsztaty „Go& Draw” łączące ruch i rysunek, przeznaczone dla dzieci w wieku 7-9 lat oraz ich opiekunów. W piątek  potańcówka w rytmach z lat 30. i 40., a w niedzielę poranna joga.
Bulwar[t] Sztuki – z nami się nie nudzisz!

admin