Przełożenie parady “Orfeo&Majnun”

by admin
0 comment

Ostatnie miesiące były czasem wytężonej pracy: prowadziliśmy nabór na warsztaty społeczne, pracowaliśmy nad organizacją opery w Centrum Kongresowym ICE Kraków i planowaliśmy huczny finał projektu, czyli wielką paradę w centrum miasta. Z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej musieliśmy zawiesić realizację warsztatów, opery i niestety – również parady. Niemniej jednak zdecydowaliśmy o przeniesieniu terminu parady, która planowo miała odbyć się 20 czerwca. Z uwagą obserwujemy rozwój sytuacji i kiedy pozwolą na to rządowe regulacje, podamy nową datę wydarzenia.

Liczymy gorąco, że spotkamy się wszyscy razem jeszcze w tym roku i wraz z rodzinami i bliskimi, w atmosferze radości i nadziei, przejdziemy ulicami naszego miasta. Do zobaczenia!

Krakowskie Biuro Festiwalowe
Organizator projektu „Orfeo & Majnun”

https://orfeomajnun.pl/

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej