Connect with us
tlo partnerzy 1920x1080 1 - O chorobach neurodegeneracyjnych na VII Kongresie PTSF

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

O chorobach neurodegeneracyjnych na VII Kongresie PTSF

W pigułce o wydarzeniu

“Nowoczesne rozwiązania w terapii chorób neurodegeneracyjnych” to temat przewodni VII Kongresu Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 14-17 września 2023 w Krakowie i zgromadzi studentów farmacji z całej Polski.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych wykładach i warsztatach. Prowadzone będą przez zaproszonych przez organizację prelegentów, będących specjalistami w swoich dziedzinach nauki. Odbędzie się również Konkurs Prac Naukowych oraz Sesja Plakatów Naukowych, podczas których studenci farmacji będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia naukowe. Wydarzenie zwieńczy uroczysta gala.

Skąd pomysł na wydarzenie?

Kongres PTSF to wydarzenie, w ramach którego co rok studenci farmacji podejmują się dokształcenia w zakresie danego zagadnienia zdrowotnego. W tym roku będą to choroby neurodegeneracyjne. Problem ten staje się coraz istotniejszy dla naszego starzejącego się społeczeństwa

Celem VII Kongresu jest zapewnienie uczestnikom różnorodnej wiedzy z dziedzin związanych z chorobami neurodegeneracyjnymi, takich jak: patofizjologia, diagnostyka, farmakoekonomika czy opieka farmaceutyczna. Uczestnicy będą mogli rozwinąć się na płaszczyźnie teoretycznej jak i praktycznej, uzyskując w ten sposób narzędzia do dalszego zgłębiania tematu.  

O organizatorze

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji (PTSF) to największa organizacja zrzeszająca studentów farmacji z całej Polski. Obecnie w stowarzyszeniu działa około 1300 osób, a ich liczba co roku się powiększa. PTSF aktywnie działa i nie boi się podejmować nowych wyzwań. Cyklicznie organizuje konferencje edukacyjne, spotkania branżowe, akcje w szkołach, zbiórki charytatywne, jak również inicjatywy na skalę światową.

Dowiedz się więcej

Zapraszam do odwiedzania naszych social mediów, aby dowiedzieć się więcej o Kongresie!

Fanpage Kongres PTSF: https://www.facebook.com/ptsf.kongres/

Fanpage PTSF: https://www.facebook.com/ptsf.online

Fanpage PTSF Kraków: https://www.facebook.com/ptsf.krakow

Strona internetowa PTSF: https://ptsf.pl/

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top