Muzyczne święto w Krakowie! Targi Winyli w Techie’s na Podgórzu

Bez względu na to, jakiego gatunku najczęściej słuchasz, nic tak nie łączy jak muzyka! Już w najbliższą niedzielę Techie’s wypełni się płytami winylowymi, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

winyle 300x169 - Muzyczne święto w Krakowie! Targi Winyli w Techie’s na PodgórzuLato i muzyka = idealne połączenie

Dopiero zaczynasz przygodę z winylami, a może masz już sporą kolekcję? To nie ma znaczenia! W niedzielne popołudnie Techie’s zaprasza wszystkich miłośników muzyki na Targi Winyli. A tam na melomanów będzie czekać ponad 4000 płyt, gatunkowa rozpiętość od jazzu po rap, pierwsze wydania, unikaty z autografami, współcześni artyści czy płyty niskobudżetowe.

Płyty winylowe mają w sobie coś z magii, pozwalają na dotknięcie muzyki, która wyzwala niezapomniane emocje. Swoją przygodę z winylami zacząłem przeszło 10 lat temu w Anglii. W pewnym momencie płyt było tak dużo, że zacząłem je wysyłać do Polski. Pasja połączyła się z pracą, dzięki czemu jestem opiekunem sklepów muzycznych i mogę przywieźć naszą kolekcję do Techie’s

– mówi Jan Janiszewski, pomysłodawca sklepu winylowego i klubokawiarni Święty Spokój w Lublinie.

 

Oprócz bogatej kolekcji płyt do kupienia na uczestników Targów czeka muzyczny konkurs, w którym będzie można wygrać winyle!

Targi Winyli odbędą się w niedzielę, 16 lipca od 12:00 do 19:00 w Techie’s, ul. Na Zjeździe 11, Kraków. Wstęp darmowy. Na miejscu będzie można skorzystać z oferty gastronomicznej lokalu.

Techie’s to klimatyczny resto-bar w samym centrum Podgórza należący do firmy IT – Codete. To wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie cyklicznie odbywają się w większości darmowe meetupy związane z branżą technologiczną czy o charakterze popularnonaukowym, nie brakuje również wydarzeń non-tech. Więcej informacji o bieżących eventach odbywających się w Techie’s można znaleźć na fanpage Techie’s Space i stronie internetowej.

Patronat medialny

Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i po porodzie

Udział w realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków miasta...

Wystawa pt: “Wałek ART”

To zbiór prac tematycznie różnych z pracowni Doroty Wałek,...

Wielki Festyn Franciszkański w Wieliczce. Niedziela 23 czerwca 2024

Już w najbliższą niedziele 23 czerwca 2024 r. od...

Wojownicy Maryi Kraków zapraszają wszystkich mężczyzn!

Kim są Wojownicy Maryi? Poznajmy się bliżej! Wojownicy Maryi to...

Czytaj również

Popularne kategorie