Mąż i Żona – spektakl online Zapraszamy!

by admin
0 comment

maz i zona spektakl 211x300 - Mąż i Żona - spektakl online Zapraszamy!Fundacja im. Stanisława Moniuszki oraz Krakowski Teatr Komedii mają ogromną przyjemność zaprosić wszystkich oraz każdego z osobna na spektakl teatralny pt. “MĄŻ I ŻONA” , który – w tych trudnych dla widzów czasie – będzie można zobaczyć w … INTERNECIE!

Możesz obejrzeć go Bezpłatnie na kanale youtube
https://youtu.be/3HMQpKXW2mI
Zaczynamy o godz. 20

Fundacja Stanisława Moniuszki w ramach swoich działań promuje kulturę wysoką. Pragniemy przybliżyć widzom nie tylko sztukę teatralną, ale … nie zapominamy o Moniuszce! W spektaklach nie zabraknie bowiem „MONIUSZKOWSKICH AKCENTÓW”, które widzowie będą mieli za zadanie odszukać. Więc koniecznie zasiądź wygodnie i ciesz się sztuką u Siebie w domu.
Do projektu jako partnerów zaprosiliśmy Agencję Eventową STAO oraz Warszawskie Centrum Prasowe Foksal.
Wkrótce więcej informacji! Śledź nasz profil.
Zapraszamy!

Bądźmy razem…w sieci!
„Mąż i żona” – czyli przyjaciel przyjacielowi rogaczem. Genialny Aleksander hrabia Fredro opisał zawsze aktualny problem zdrady, więc dopóki będą: mąż, żona i przyjaciel, dopóty trofea myśliwskie nie tylko dla ozdoby będą wisiały, ale ku przestrodze. Spektakl wyreżyserował Maciej Luśnia w smacznej, wyrafinowanej konwencji lat dwudziestych ubiegłego stulecia.

Reżyseria: Maciej Luśnia
Scenografia i kostiumy: Ewa Cisowska
Nagrania, instrumenty: Marceli Luśnia
Układ tańca: Karol Donda
Pracowni krawiecka: Barbara Czerwińska –Cakpo
Obsada: Maciej Luśnia, Jan Korwin-Kochanowski, Aneta Gierat, Natalia Pietrasz

Projekt realizowany przez Narodowe Centrum Kultury w ramach akcji „Kultura w Sieci”.
Celem programu jest finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia on-line.

Dołącz do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/249759149800699/

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej