Connect with us
1copgo - Ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomione

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomione

Pierwsze ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomione. Każdy może stać się częścią projektu

Stacje Copernic GO w Krakowie przy ul. Armii Krajowej zostały uruchomione i oficjalnie oddane do użytku. Każdy może naładować nimi swój samochód, ale również na nich zarabiać.

Ładowarki tworzone przez społeczność

Copernic GO to szczególny projekt, który w budowę sieci włącza zainteresowaną społeczność tokenariuszy. Dzięki temu każdy może mieć swój udział w modernizacji infrastruktury, która leży we wspólnym interesie wszystkich kierowców. W ramach projektu uruchomią 10 tys. ładowarek na terenie całej Polski – chcą sprawić, by nie zabrakło ich w przyszłości na żadnej trasie – a przy okazji zarobią, każdego miesiąca otrzymując zyski ze wszystkich postawionych stacji.

Do naszej inwestycji zapraszamy każdego. Już we wtorek wypłacamy pierwsze nagrody z projektu, a jeszcze do końca marca można do nas dołączyć i mieć swój udział w wielkiej zmianie. (Rahim Blak, prezes Copernic GO)

2copgo 5 300x169 - Ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomioneSymboliczne przecięcie wstęgi odbyło się w obecności pracowników i sympatyków projektu.

Społeczność jest dla nas ważna, ważni są inwestorzy i nasi pracownicy, którzy stworzyli ten projekt. Mamy wsparcie i życzliwość wielu osób. Mogę tu wymienić m.in. Wiktora Wardzałę z krakowskiej wypożyczalni elektryków NO SMOG RENT, którego Teslę mieliśmy okazję dziś wspólnie naładować (RB).

 Pierwsze stacje przy kompleksie budynków GTC w Krakowie zostały oddane do użytku jeszcze przed zakończeniem zbiórki – jest to dla nas niewątpliwy sukces, ale i zapowiedź tego, w jak ekspresowym tempie rozrośnie się ten biznes (RB).

Ważna jest ekologia

Copernic GO jest spółką firmy Copernic, która od 2019 roku działa na rzecz rozwoju sektora OZE w Polsce. Firma specjalizuje się w projektowaniu i dewelopowaniu farm fotowoltaicznych, budowie magazynów energii i uzyskiwaniu przyłączeń instalacji PV do sieci. Nic dziwnego, że również stacje Copernic GO, mają być zasilane zieloną energią.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top