Ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomione

1copgo 800x500 - Ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomione

Pierwsze ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomione. Każdy może stać się częścią projektu

Stacje Copernic GO w Krakowie przy ul. Armii Krajowej zostały uruchomione i oficjalnie oddane do użytku. Każdy może naładować nimi swój samochód, ale również na nich zarabiać.

Ładowarki tworzone przez społeczność

Copernic GO to szczególny projekt, który w budowę sieci włącza zainteresowaną społeczność tokenariuszy. Dzięki temu każdy może mieć swój udział w modernizacji infrastruktury, która leży we wspólnym interesie wszystkich kierowców. W ramach projektu uruchomią 10 tys. ładowarek na terenie całej Polski – chcą sprawić, by nie zabrakło ich w przyszłości na żadnej trasie – a przy okazji zarobią, każdego miesiąca otrzymując zyski ze wszystkich postawionych stacji.

Do naszej inwestycji zapraszamy każdego. Już we wtorek wypłacamy pierwsze nagrody z projektu, a jeszcze do końca marca można do nas dołączyć i mieć swój udział w wielkiej zmianie. (Rahim Blak, prezes Copernic GO)

2copgo 5 300x169 - Ładowarki samochodowe tworzone przez społeczność uruchomioneSymboliczne przecięcie wstęgi odbyło się w obecności pracowników i sympatyków projektu.

Społeczność jest dla nas ważna, ważni są inwestorzy i nasi pracownicy, którzy stworzyli ten projekt. Mamy wsparcie i życzliwość wielu osób. Mogę tu wymienić m.in. Wiktora Wardzałę z krakowskiej wypożyczalni elektryków NO SMOG RENT, którego Teslę mieliśmy okazję dziś wspólnie naładować (RB).

 Pierwsze stacje przy kompleksie budynków GTC w Krakowie zostały oddane do użytku jeszcze przed zakończeniem zbiórki – jest to dla nas niewątpliwy sukces, ale i zapowiedź tego, w jak ekspresowym tempie rozrośnie się ten biznes (RB).

Ważna jest ekologia

Copernic GO jest spółką firmy Copernic, która od 2019 roku działa na rzecz rozwoju sektora OZE w Polsce. Firma specjalizuje się w projektowaniu i dewelopowaniu farm fotowoltaicznych, budowie magazynów energii i uzyskiwaniu przyłączeń instalacji PV do sieci. Nic dziwnego, że również stacje Copernic GO, mają być zasilane zieloną energią.

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!