Connect with us
ibis 3 - IBIS Music z Sziget Festival 2023 do Krakowa!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

IBIS Music z Sziget Festival 2023 do Krakowa!

Kraków, 23.08.2023 – po niemal 3 latach ibis MUSIC powrócił na hotelową scenę ibis Kraków Centrum w ramach tegorocznej letniej trasy programu. Po wrażeniach na ibis x ALL Europe Stage najświeższe muzyczne dźwięki rozbrzmiały w Krakowie, porywając najbardziej wymagających melomanów. Wyjątkowy koncert z muzyką na żywo w hotelu zagrali: LUNA, Adam French i Dominika Płonka.

 

Muzyka od lat jest jedną z największych pasji marki ibis, która poprzez inspirujące brzmienia zachęca do odkrywania nowych dźwięków. W sobotę 19 sierpnia ibis Kraków Centrum świętował wyjątkowy koncert, który jest przystankiem na muzycznej trasie ibis MUSIC – programu, który wspiera wschodzących artystów z całego świata. Marka, wykorzystując swój zasięg i współpracę z najlepszymi festiwalami muzycznymi stawia na aktywacje w hotelach w różnych formatach i muzykę na żywo. Dzięki temu wspiera artystów w rozwoju ich kariery oraz serwuje gościom muzyczne inspiracje.

Pierwszą z odsłon magicznego wieczoru była Luna, reprezentantka młodej senny alternatywnej, której wizerunek był prezentowany na słynnym nowojorskim Time Square. Z niebanalną aparycją i barwą głosu z hipnotyzującymi dźwiękami elektroniki w harmonijnym stylu łączy spokój z atmosferą inspirowaną księżycowym blaskiem. Występowała na znanych muzycznych festiwalach takich jak Open’er, Edison czy Męskie Granie, a media określiły ją jako jedno z pięciu olśnień festiwalowych.

Po Lunie scenę przejął Adam French, który przyjechał do Krakowa prosto z Budapesztu, gdzie dał koncert na ibis x ALL Europe Stage. Pochodzący z Londynu artysta i producent muzyczny pasjonuje się kinematograficznymi dźwiękami przepełnionymi emocjami. Na krakowskiej scenie zaprezentował single ze swojego debiutanckiego albumu „The Back Foot And The Rapture” oraz utwory zapowiadające przyszły krążek.

Ostatnią odsłoną wieczoru była Dominika Płonka – sensacja polskiej współczesnej sceny r’n’b i jeden z najmocniejszych debiutów krajowej muzyki alternatywnej. Artystka łącząca rozmaite gatunki z pogranicza muzyki elektronicznej i klubowej z chwytliwymi tekstami została uznana za jedną z najciekawszych nowej twarzy polskiej sceny muzycznych. Idealne zakończenie koncertu pełnego wrażeń!

Poprzedni koncert w ramach ibis MUSIC rozbrzmiał na scenie ibis Kraków Centrum w 2019 roku. Występujący wówczas polski zespół So Flow wygrał międzynarodowy konkurs marki w regionie Europy Wschodniej i miał okazję reprezentować Polskę na Sziget Festival w Budapeszie.

Letnia trasa ibis MUSIC po ekscytującej premierze na Sziget Festival 2023 trafia do hoteli ibis w całej Europie – dokładniej w Monachium i Wiedniu – by zapewnić koncerty z muzyką na żywo różnych wschodzących artystów. Następnym przystankiem jest Superbloom w Niemczech, dwudniowy festiwal w sercu Monachium, który odbywa się w dnia 2 i 3 września 2023.

O Ibis

Założona w 1974 roku, ibis jest pionierską, otwartą i angażującą marką. Hotele ibis są uwielbiane przez podróżnych z całego świata i lokalne społeczności ze względu na współczesną stylistykę, energiczną atmosferę i przestrzeń, w której można poczuć się jak w domu: tętniące życiem bary, satysfakcjonujące lokale gastronomiczne i łatwe i mobilne zameldowanie. Marka znana jest także z pasji do muzyki granej na żywo oraz z playlist dopasowanych do każdego możliwego nastroju. Ponadto organizuje ekskluzywne koncerty z udziałem dobrze rokujących lokalnych muzyków. Bez względu na to, dokąd podróżujemy, ibis zawsze będzie właściwym miejscem na pobyt. Dzięki ponad 1 200 hotelom w ponad 65 krajach, ibis jest rozpoznawalną na całym świecie, czołową marką w kategorii ekonomicznej. Stanowi część Accor, wiodącej światowej grupy hotelowej.

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top