aferia zadnej milosci - Żadnej miłości w tytule. Improwizowana komedia romantyczna

Żadnej miłości w tytule. Improwizowana komedia romantyczna

„Żadnej miłości w tytule” przedstawia losy dwójki bohaterów, pozornie nie mających ze sobą nic wspólnego. Różne zainteresowania, zawody, dwa różne światy. A jednak nieprzewidywalny los powoduje, że ta dwójka ludzi przypadkiem się spotyka. Jak to wpłynie na ich poukładane dotąd życie? Na ich przyjaciół, rodziny? A może odmienią się ich dotychczasowe związki?
 
„Żadnej miłości w tytule” to opowieść czerpiąca z klasycznych filmów romantycznych, a jednak niebanalna, bo improwizowana. Być może naszymi bohaterami będą potomkowie zwaśnionych mafijnych rodów, a być może studenci, którzy wpadną na siebie w uczelnianej stołówce. To zależy od Was! Sugestie publiczności będą dla grających inspiracją, która pomoże stworzyć i przeprowadzić bohaterów przez wspaniałą historię. Historię, która rozegra się na Waszych oczach tylko ten jeden raz – nigdy nie zostanie powtórzona!
 
25 maja 2023, Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2
 
Widzimy się!
 
Bilety:
 
https://kicket.com/krakow/teatry/aferia-impro-production,1154/zadnej-milosci-w-tytule-improwizowana-komedia-romantyczna,17952?eventId=239318&fbclid=IwAR3HsPHbUvh51RH3i27ZgLT_lnQH3dem3WZaX4Q8byYts9atatMt8lGCCIE#
 
Teatr Improwizacji Aferia – Impro i Awantury składa się z miłośników posługiwania się słowem, gestem i humorem, a ich ulubiona forma wyrazu to improwizacja sceniczna. Aktorzy czerpią inspiracje z kultury popularnej oraz klasyki kina podczas tworzenia pełnometrażowych spektakli fabularnych oraz wydarzeń komediowych. Scenariusz spektaklu konstruowany jest na podstawie rozmów z widownią, która bierze czynny udział w jego przebiegu. Grupa występuje w składzie: Beata Bogdanowicz, Ewa Sienkiewicz, Maciej Celij oraz Tomasz Wilkosz.

Data

maj 25 2023
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Lokalizacja

Krakowskie Forum Kultury
ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków
Strona WWW
http://www.krakowskieforum.pl
Aferia - Impro Production

Organizator

Aferia - Impro Production
Telefon
721724840
Email
aferiaimpro@gmail.com

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

lipiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej