Connect with us
talknroll - 7. edycja konferencji Talk’N’Roll w Krakowie. Na scenie znani prelegenci. Zarejestruj się już dziś

Technologia

7. edycja konferencji Talk’N’Roll w Krakowie. Na scenie znani prelegenci. Zarejestruj się już dziś

talknroll 150x150 - 7. edycja konferencji Talk’N’Roll w Krakowie. Na scenie znani prelegenci. Zarejestruj się już dziś

W październiku odbędzie się siódma edycja konferencji Talk’N’Roll. Podobnie jak w poprzednich latach, w krakowskim Muzeum Manggha będzie można posłuchać inspirujących wystąpień cenionych prelegentów. Już dziś możesz zarejestrować się na to wydarzenie zupełnie za darmo. Liczba miejsc jest ograniczona.

“Tomorrow starts with us”, czyli “Jutro zaczyna się od nas” – pod takim hasłem, 12 października w krakowskim Muzeum Manggha, odbędzie się siódma edycja konferencji Talk’N’Roll. Organizatorami są pracownicy firmy Sabre Polska, której jedno z centrów technologicznych znajduje się w Krakowie. Na co dzień w Sabre powstaje oprogramowanie i nowatorskie rozwiązania dla branży turystycznej i lotniczej. Od lat inicjatorzy konferencji przełamują stereotypy wokół programistów i pokazują, jak technologia może napędzać ludzi do realizacji ambitnych projektów.

Talk’N’Roll powstał z pasji pracowników Sabre do innowacji, chęci dzielenia się doświadczeniem i ciekawości świata. Tegoroczna edycja skupiać się będzie na tym, w jaki sposób jednostki napędzają znaczące zmiany. Cykl zaplanowanych wystąpień ma inspirować uczestników do tego, w jaki sposób każdy z nich może wywierać wpływ we własnych społecznościach.

Organizatorzy ogłosili już pierwszą prelegentkę! Zarejestruj się za darmo

Podczas wydarzenia wystąpią prelegenci związani ze światem technologii i popularyzatorzy nauki. W tegorocznej edycji na scenie w Manggha pojawi się m.in. Janina Bąk — znana statystyczka, aktywistka i autorka dwóch bestsellerowych książek, która cieszy się dużą popularnością w internecie. Janina w swoim wystąpieniu podzieli się spostrzeżeniami o uprzedzeniach poznawczych i pułapkach myślenia, które wpływają na nasz osąd. W najbliższych tygodniach organizatorzy ogłoszą nazwiska kolejnych mówców.

Wstęp na konferencję Talk’N’Roll jest bezpłatny, a rejestracja została już otwarta. Dla osób, które 12 października nie będą mogły pojawić się w Krakowie, organizatorzy przewidują transmisję w Internecie.

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top