Connect with us
smoki 110 - 20. Wielka Parada Smoków 11 września w Krakowie

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

20. Wielka Parada Smoków 11 września w Krakowie

Teatr Groteska poinformował, że wielkie widowisko na Wiśle zostało przełożone na 11 września. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się 4 września.

smoki - 20. Wielka Parada Smoków 11 września w Krakowie

W sobotę 11 września o godz. 22:00 na Bulwarach Wiślanych w naszym pięknym mieście Kraków po raz 20 odbędzie się Wielka Parada Smoków

“Tu smocza stolica, nadajemy komunikat specjalny dla małych i dużych wielbicieli smoków! Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią legendarne (czy aby na pewno?) stwory po raz dwudziesty wezmą udział w Wielkiej Paradzie Smoków. Monstra, będące doskonale znanymi w świecie ambasadorami wawelskiego grodu, zaprezentują się w pełnej okazałości podczas widowiska plenerowego w zakolu Wisły – tradycyjnie już będą unosić się nad rzeką lub pływać na barkach. Do smoczego grona dołączą też zupełnie nowe gady powołane do życia w pracowniach Teatru Groteska. Paradę uatrakcyjnią pokazy laserowe i pirotechniczne, a także stworzona specjalnie na tę okazję oprawa muzyczna. Krakowskie smoki zachęcają do udziału w iście królewskiej zabawie, której nie powstydziłby się wawelski dwór!”

Zobacz galerię zdjęć z poprzednich lat

Smoki w Krakowie. Widowisko Plenerowe na Wiśle. Kraków i Smoki z czterech stron świata.

www.paradasmokow.pl

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

kwiecień 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top