Connect with us
smoki 110 - 20. Wielka Parada Smoków 11 września w Krakowie

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

20. Wielka Parada Smoków 11 września w Krakowie

Teatr Groteska poinformował, że wielkie widowisko na Wiśle zostało przełożone na 11 września. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się 4 września.

smoki - 20. Wielka Parada Smoków 11 września w Krakowie

W sobotę 11 września o godz. 22:00 na Bulwarach Wiślanych w naszym pięknym mieście Kraków po raz 20 odbędzie się Wielka Parada Smoków

“Tu smocza stolica, nadajemy komunikat specjalny dla małych i dużych wielbicieli smoków! Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią legendarne (czy aby na pewno?) stwory po raz dwudziesty wezmą udział w Wielkiej Paradzie Smoków. Monstra, będące doskonale znanymi w świecie ambasadorami wawelskiego grodu, zaprezentują się w pełnej okazałości podczas widowiska plenerowego w zakolu Wisły – tradycyjnie już będą unosić się nad rzeką lub pływać na barkach. Do smoczego grona dołączą też zupełnie nowe gady powołane do życia w pracowniach Teatru Groteska. Paradę uatrakcyjnią pokazy laserowe i pirotechniczne, a także stworzona specjalnie na tę okazję oprawa muzyczna. Krakowskie smoki zachęcają do udziału w iście królewskiej zabawie, której nie powstydziłby się wawelski dwór!”

Zobacz galerię zdjęć z poprzednich lat

Smoki w Krakowie. Widowisko Plenerowe na Wiśle. Kraków i Smoki z czterech stron świata.

www.paradasmokow.pl

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top