15 stycznia – Męskie Serce – Wychowanie do Ojcostwa – Zapraszamy!

by admin
0 comment

styczen2020 213x300 - 15 stycznia - Męskie Serce - Wychowanie do Ojcostwa - Zapraszamy!Nasze kolejne duże spotkanie w Kamieniołomie: 15 stycznia 2020.

Temat “Męskie serce” przybliży nam bp prof. Janusz Mastalski Biskup Pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej,

Dewiza biskupia: Dominus spes mea (Pan moją Nadzieją). członek Polskiego Towarzystwa Teologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Katechetyków. Kierował Katedrą Pedagogiki Ogólnej, pełnił funkcję dziekana Wydziału Nauk Społecznych UPJPII, uzyskując tytuł profesora, był ekspertem w Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz konsultorem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski.

Bóg przygotowując nas do naszej misji w Swoim Królestwie przygotowuje w nas męskie serce. Uczymy się męskości od męskich wzorców (naszych ojców lub mężczyzn zastępujących ich w naszym wychowaniu. W efekcie gdy stajemy się mężczyznami – uczymy kochać i dawać innym siebie (oddawać swoje życie w służbie tym, których nam Bóg powierzył).

W tym ważnym temacie poprowadzi nas nasz gość – bp prof. Janusz Mastalski. Zapraszamy


Dołącz do wydarzenia na fb – https://www.facebook.com/events/2519882141615612/
Zachęcamy Was do zaproszenia Waszych bliskich, krewnych i znajomych. Sami nie dotrzemy do tych osób, do których Wy możecie dotrzeć. Szczegóły spotkania dostępne na stronie: mezczyzni.net

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej