Connect with us
wawel truck zdjecie 1 - Wawel Truck odwiedzi Kraków

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Wawel Truck odwiedzi Kraków

Już 9 czerwca Wawel Truck odwiedzi Kraków. Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy na poziomie Level Wawel stanie na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie i będzie jedną z atrakcji podczas Święta Małopolski. Przekonajmy się, dlaczego ten pojazd jest tak niezwykły.

Czekoladowa przygoda na najwyższym poziomie!

wawel truck zdjecie 03 225x300 - Wawel Truck odwiedzi KrakówWawel Truck wkracza na poziom zabawy Level Wawel! W magicznym wnętrzu interaktywnej ciężarówki na każde dziecko czekają liczne niespodzianki, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Animowane gry zręcznościowe to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności i pokonania słodkich wyzwań. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą wyruszyć w wirtualną podróż rollercoasterem po fabryce czekolady Wawel, gdzie poznają tajniki produkcji słodyczy i dowiedzą się, dlaczego charakteryzują się one nie tylko pysznym smakiem, ale również krótkim i wartościowym składem!

wawel truck zdjecie 02 300x200 - Wawel Truck odwiedzi KrakówNieodłącznymi towarzyszami gier i zabaw w słodkiej ciężarówce są Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki Wawel. Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.

Całość zabawy w interaktywnej ciężarówce wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy, zabrać ją ze sobą i cieszyć się smakiem na królewskim poziomie!

Pojazd marki Wawel będzie można odwiedzić 9 czerwca na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie, w godzinach 12:00-20:00.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top