Zgodnie z wieloletnią tradycją, Festiwal Kolorów odwiedza największe polskie miasta. Słońce i zapach zbliżających się wakacji, to idealna sceneria na świetną zabawę przy dobrej
muzyce i kolorach!
Już 15 czerwca wielobarwną chmurę będzie można dostrzec nad Krakowem!
Wydarzenie odbędzie się na terenie zielonym, tuż obok Tauron Areny Kraków, w godzinach 15.00-20.00, a o muzyczną oprawę wydarzenia zadbają cudowni artyści! Na scenie zobaczycie B.R.O, FILLO oraz Matlane a także wspaniałych DJ-ów: DJ DANA oraz DJ RAFCIQ.
Na terenie Festiwalu Kolorów w Krakowie będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych stref sponsorskich (w których czekać na Was będzie moc słodkości i nie tylko!) oraz zjeść pyszne
jedzonko z foodtrucków. Naszym Partnerem jest oczywiście marka MAOAM, czyli producent soczyście owocowych gum rozpuszczalnych! Nie zapominajmy jednak o Kolorach Holi, które o każdej pełnej godzinie będą unosić się nad głowami uczestników dając przy tym ogromną frajdę oraz widowisko! W gronie Partnerów wydarzenia jest również Urząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy.
Partnerem wydarzenia jest również Miasto Kraków, którego strefa będzie czekała na mieszkańców! Będzie dużo niespodzianek, a także konkurs na scenie!
Jednym słowem: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi, które nad głowami uczestników tworzą przepiękną, wielobarwną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. To wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!
Musisz tam być!
Do zobaczenia!