Krew to bezcenny dar życia, którego nie da się wytworzyć w sposób sztuczny. Gdy ktoś potrzebuje transfuzji – czy to w wyniku wypadku, operacji, poważnej choroby, czy z innych przyczyn medycznych – jedynym źródłem jest drugi człowiek. Dawcami są zdrowi ludzie, którzy rozumieją, że oddanie krwi to wyjątkowa misja.
Wraz z Dzielnicą IV Prądnik Biały oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zapraszamy na kolejną akcję krwiodawstwa, która odbędzie się w Dworku w poniedziałek, 26 maja 2025 roku, w godzinach 9:00–13:00.
To już siódme takie wydarzenie, zainicjowane przez Barbarę Polną, Przewodniczącą Rady i Zarządu Dzielnicy IV. W akcji honorowo wezmą udział Radni Dzielnicy IV, zaproszeni goście oraz mieszkańcy naszej społeczności.
Źródło oraz więcej informacji: https://dworek.eu/wydarzenia/akcja-krwiodawstwa-2025-w-moich-zylach-plynie-twoja-krew-2/