Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Zapraszamy na Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zostało już kilka dni! W sobotę 26.09.2020 roku w The Beauty Spacer Cracow odbędzie się pierwsza w Polsce edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Spośród niemal 100 egzemplarzy sukien, przyszłe Panny Młode będą mogły wybrać tę jedyną, wymarzoną!

Idea wydarzenia

Głównym napędem motywacyjnym do stworzenia wydarzenia była chęć dania drugiego życia kreacjom, które noszone były tylko raz. Lepsze ceny, a wciąż tak samo doskonałe materiały sprawiły, że Nadja Pędzik postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. IDea zero waste od zawsze była bliska jej sercu, tak samo jak krawiectwo. W ten sposób stworzyła event, o którym mówią portale, media, fora i grupy na Facebooku. Już w sobotę 26.09 odbędzie się Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki w Krakowie, przy ul. Krzywej 8/2.

Zasady udziału w wydarzeniu

Każda Panna Młoda, która pojawi się na Festiwalu ma obowiązek przyjść bez makijażu i nie używać perfum. Wszystko to w trosce o suknie, które będą mierzone. W ramach bezpieczeństwa, obowiązują również maseczki i dezynfekcja rąk przed wejściem. Panie, które będą mierzyć suknię, powinny mieć ze sobą buty do sukni, a także odpowiednią bieliznę, najlepiej cielistą – która będzie dobrze leżeć pod sukienką. Na wybór, mierzenie i kupno sukni, każda odwiedzająca ma pełną godzinę.

Na miejscu przyszłe Panny Młode będą mogły również skorzystać z porady braffiterki, wedding plannerki, fotografa, wizażystki czy fryzjera ślubnego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie podniosła atmosfera i przepiękne dekoracje!

Bilety dostępne online

Bilety na wydarzenie można kupić na portalu Evenea. Dostępne są bilety Open oraz VIP. Te drugie dodatkowo gwarantują stałą pomoc krawcowej, konsultantki, a także szampana.

Można kupić je tutaj:

https://app.evenea.pl/event/festiwalsukienslubnychzdrugiejreki-wystaw/

Więcej informacji na temat Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki można znaleźć na stronie www.wieczniebiala.pl, a także na Facebooku i Instagramie @wieczniebiala.