Connect with us
3effc1b777 slider - Zacieranie komunikatu. Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych  | Wakacje w MOCAK-u

Kultura

Zacieranie komunikatu. Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych | Wakacje w MOCAK-u

3effc1b777 slider 150x150 - Zacieranie komunikatu. Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych  | Wakacje w MOCAK-u

W sobotę 6 sierpnia o godzinie 12 zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych.

Warsztaty przybliżą tematykę fotografii tradycyjnej, w szczególności pojęcie światłoczułości. Zastanowimy się nad trwałością i wiarygodnością zdjęć w mass mediach oraz tym, jak pod wpływem opisu i upływu czasu może zmieniać się ich odbiór. Uczestnicy zapoznają się z pracą prezentowaną na wystawie Polityka w sztuce, która stanowić będzie punkt wyjścia do dalszych działań. Po krótkim wprowadzeniu teoretycznym nastąpi część praktyczna, bazująca na tradycyjnych technikach fotograficznych.

Zajęcia odbędą się w sali audiowizualnej Muzeum. Opłata za udział wynosi 20 zł od osoby.
Bilet umożliwia zwiedzenie MOCAK-u w dniu wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Muzeum zapewnia materiały. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 35 (poniedziałek – piątek, godz. 9–16).

Prowadzenie:
Paulina Ornatowska – doktorka nauk o kulturze, adiunktka w Dziale Wiedzy o Sztuce w MOCAK-u. Zajmuje się fotografią i ilustracją.

 

fot. Dział Wiedzy o Sztuce

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top