XII Piesza Pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. 25 maja 2019 r.

by admin
0 comment

piesza pielgrzymka lagiewniki krakow kalwaria zebrzydowska 2019 300x225 - XII Piesza Pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. 25 maja 2019 r.25 maja br. (sobota) po wspólnej modlitwie w bazylice z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach o godzinie 7:30 wyruszy XII Piesza Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymi pokonają trasę długości 33 km. Po drodze nawiedzą kościół Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie na Nowym Ruczaju i w Rzozowie oraz kościół Trójcy Przenajświętszej w Przytkowicach. Planowo do Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej dojdą o 18:45. Po Eucharystii autokarami powrócą do Krakowa. Zapisy do 23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  (punkt  informacyjny obok Domu Duszpasterskiego lub w parafii MB Królowej Polski  w Krakowie-Nowym Ruczaju.

Zapraszamy 🙂

plakat 12 piesza pielgrzymka lagiewniki kalwaria zebrzydowska 2019  205x300 - XII Piesza Pielgrzymka z Łagiewnik do Kalwarii Zebrzydowskiej. 25 maja 2019 r.

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej