XI Piknik Krowoderski – 3 czerwca 2017

XI edycja „Pikniku Krowoderskiego” odbędzie się w dniu 3 czerwca 2017 roku pod hasłem Graj w zielone. Organizatorem Pikniku Krowoderskiego jest Rada Dzielnicy V Miasta Krakowa, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18.  „Piknik Krowoderski” od lat gromadzi rzesze odbiorców. Jest to wydarzenie dedykowane dzieciom z Krakowa i okolic, ich rodzicom i opiekunom.
Gwiazdami tegorocznego „Pikniku” będą Marta Bizoń i Małgorzata Krzysica, artystki Teatru Ludowego w Krakowie. „Piknik Krowoderski” to okazja do prezentacji i promocji młodych talentów muzycznych, tanecznych czy sportowych. Wśród prezentujących się zespołów dziecięcych
i młodzieżowych wystąpią laureaci organizowanych przez MDK „Dom Harcerza” konkursów, piosenki anglojęzycznej „Singing Kids”, Piosenki Dziecięcej „Debiuty”, a ponadto Chór Zespołu Szkół w Michałowicach, Zespół Pieśni i Tańca Małe Słowianki, zespoły artystyczne i sportowe szkół podstawowych ZSO nr 51 i ZSOI nr 1 Dzielnicy Krowodrza, Krakowska Orkiestra Staromiejska, zespół jazzowy.
Uczestnicy będą także mogli wziąć udział w zabawach plastycznych, sportowych, jeździć konno, zaprezentować swoje zdjęcia w zaaranżowanej
w plenerze galerii fotografii. Podczas imprezy odbędą się również pokazy Straży Miejskiej, prezentacje Dzielnicy V, pokazy udzielania pierwszej pomocy medycznej.
 „Piknik Krowoderski” jest przedsięwzięciem o bogatym i zróżnicowanym programie, wspomaga integrację środowiska Dzielnicy V, dziecięcą
i młodzieżową aktywność artystyczną, edukuje poprzez zabawę.
Piknik rozpocznie się o godzinie 10.00 na terenie Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18 i Parku Jordana.
Zapraszamy!
(źródło: http://www.dzielnica5.krakow.pl/wiadomosci/imprezy/531-xi-piknik-krowoderski-zapraszamy-juz-dzis)
plakat plakat plakat - XI Piknik Krowoderski - 3 czerwca 2017
By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!