1 300x200 - Wystaw lub kup suknię podczas III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - Wiecznie BiałaŚlub to wielki dzień w życiu każdej kobiety, a kreacja którą założy powinna być spełnieniem jej marzeń. Niestety, marzenia kosztują – skąd wziąć więc na nie pieniądze? Czy suknia ślubna powinna być nowa, prosto z salonu? Podczas III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała, każda była i przyszła panna młoda będzie miała okazję sprzedać lub kupić suknię ślubną. Sprzedaż biletów na wydarzenie w celu wystawienia sukni już trwa, a odbędzie się ono w Studio Vintage w Krakowie 20.11.2021 roku!

To już III edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała, który rok temu miał swoją premierę w Krakowie. Wydarzeniu przyświeca idea zero waste, która ma także na celu obalenie mitu o tym, że suknia ślubna za każdym razem powinna pochodzić z markowego salonu i kosztować niebotyczne sumy.

Sprzedaj swoją wiecznie białą kreację

dsc 6283 300x200 - Wystaw lub kup suknię podczas III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - Wiecznie BiałaAby wystawić suknię na Festiwalu, należy upewnić się, że jest ona wyczyszczona i nie ma widocznych wad. Wyjątek stanowią suknie z drobnymi wadami, jak maleńkie dziurki w dolnej warstwie tiulu czy lekko naciągnięte koraliki. W przypadku wątpliwości zawsze służymy radą. Jeśli spełnia te wymogi, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie http://wieczniebiala.pl/wystaw-suknie oraz następnie kupić bilet. Jeśli wszystko będzie w porządku, następuje oficjalne umówienie się na przekazanie sukni – można to zrobić zarówno stacjonarnie w Krakowie, jak poprzez kuriera oraz paczkomat. Jeśli suknia zostanie sprzedana podczas Festiwalu, pobieramy 15% prowizji z całej kwoty. Jeśli nie, można ją odebrać do miesiąca po wydarzeniu, lub zostanie ona odesłana sprzedającej. Przechowujemy także suknie do następnego Festiwalu. Warto pamiętać, że właścicielki sukni nie mogą być obecne podczas Festiwalu. Zależy nam na tym, aby doradzały krawcowe oraz konsultantki, które obiektywnie podejdą do sprawy. Jeśli jednak suknia się nie sprzeda, może zostać u nas do kolejnej edycji za dodatkową opłatą. W tym czasie organizujemy również sezonowe wyprzedaże i inne ciekawe wydarzenia.

Znajdź swoją wymarzoną kreację i … kup ją!

dsc 6035 300x200 - Wystaw lub kup suknię podczas III edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - Wiecznie BiałaPanie, które poszukują idealnej sukni mogą pojawić się 20.11.2021 Krakowie w Studio Vintage. Już pod koniec października ruszy sprzedaż biletów także dla osób zwiedzających.

Co czeka Was na miejscu? Przepiękne suknie ślubne z drugiej ręki ułożone rozmiarami, konsultantki, które pomogą w ich wyborze oraz przymiarce. Nie zabraknie również wystawców, którzy opowiedzą o swoich ślubnych usługach i posłużą radą dla przyszłych pań młodych. Przewidujemy podniosłą atmosferę oraz szampana! Nie może Was zabraknąć!

I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Pierwszy Festiwal odbył się w Krakowie 26.09.2020 roku i odbił się szerokim echem nie tylko w mieście, ale również na ślubnych grupach facebookowych, a także w mediach. Pisały o nas takie tytuły jak VIVA! czy Fashion Magazine oraz Polityka. Nadja Pędzik, główna organizatorka wydarzenia wystąpiła również dwukrotnie w Pytaniu na Śniadanie, programie TVP, opowiadając o idei sukien ślubnych z drugiej ręki.

Więcej informacji na temat Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki można znaleźć na stronie www.wieczniebiala.pl, a także na Facebooku i Instagramie @wieczniebiala.