Connect with us
start - Pół tysiąca osób na wydarzeniu Open Change

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Pół tysiąca osób na wydarzeniu Open Change

Wymiana rzeczy, prelekcje i niesamowita atmosfera.

W zeszłą niedzielę, 12.03 w Hevre, na krakowskim Kazimierzu odbyło się organizowane przez invECO wydarzenie Open change. Przyjdź, wymień, pokochaj. 
Uczestnicy mogli wysłuchać zaproszonych prelegentek: Olgi Michałowskiej, Joanny Kędzioły i Katarzyny Zajączkowskiej, a przez co dowiedzieć się o minimaliźmie, zero waste i odpowiedzialnej modzie. 
 
 
Cały czas było dostępne dla gości stoisko naszego partnera- fundacji Kupuj Odpowiedzialnie gdzie oprócz dawki wiedzy czekały poradniki, okulary VR czy skarpetki i wielorazowe woreczki. 
 
Największym zainteresowaniem cieszyła się wymiana rzeczy. Na naszych stołach pojawiło się wiele ubrań, ale też książki, biżuteria czy zabawki, które następnie znajdowały nowy dom. Czas spędzony na Open Change umilało stoisko z przekąskami gdzie na gości czekała pizza od Vicenti oraz kombucha CUDO, oczywiście w wielorazowych kubkach, a te zapewniło Take!Cup. 
 
Zespół invECO nie zwalnie tempa i szykuje kolejne działania, a w tym czasie zaprasza ma swoje social media i do wysłuchania podlastu “patrząc dalEKO”
 
Materiał prasowy

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top