Wielu rodziców na to czekało. IKEA ponowie otworzyła Smålandię

smaland ikea krakow 3 0 800x500 - Wielu rodziców na to czekało. IKEA ponowie otworzyła Smålandię

smaland ikea krakow 2 1 150x150 - Wielu rodziców na to czekało. IKEA ponowie otworzyła Smålandię smaland ikea krakow 1 2 150x150 - Wielu rodziców na to czekało. IKEA ponowie otworzyła Smålandię smaland ikea krakow 3 0 150x150 - Wielu rodziców na to czekało. IKEA ponowie otworzyła Smålandię

Po ponad dwuletniej przerwie krakowska IKEA ponownie otworzyła popularną Smålandię, czyli bezpłatny plac zabaw dla najmłodszych. Rodzice mogą zostawić tu swoje pociechy pod okiem przeszkolonych opiekunów i udać się na zakupy.

Od 1 sierpnia dzieci w wieku od 3 do 10 lat ponownie mogą korzystać z bezpłatnego placu zabaw, znajdującego się na terenie sklepu. Czarodziejski Las Zabaw Småland otwarty jest w dni powszednie od 11:00 do 20:00, a w soboty od 10:00 do 20:00. Plac zabaw posiada zabezpieczenia przed wyjściem dzieci, jak również wejściem obcej osoby dorosłej, a przy wejściu i wyjściu prowadzona jest rejestracja. Dziecko można zostawić maksymalnie na godzinę.

Czarodziejski Las Zabaw Småland przypomina magiczny las, w którym maluchy mogą dać złapać się w sieć pająka czy wskoczyć do basenu kulkami. Można tu skradać się, wspinać, bawić w chowanego, ale też poczytać książkę lub pobawić drewnianymi klockami.

Czarodziejski Las Zabaw Småland został zamknięty na ponad dwa lata w związku z restrykcjami sanitarnymi wprowadzonymi w czasie pandemii.

By Bartosz

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!