Wielki koncert w Krakowie z okazji Dnia Niepodległości

bialo czerwone spiewanie 5 800x500 - Wielki koncert w Krakowie z okazji Dnia Niepodległości

11 listopada z okazji Święta Niepodległości na krakowskim Rynku wystąpią Elektryczne Gitary, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko i Feel w ramach 6. już edycji „Ogólnopolskiego Śpiewania Biało-Czerwonych Przebojów” organizowanego przez radio RMF FM i Miasto Kraków

 Wielki koncert w formie karaoke, na którym występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, rozpocznie się 11 listopada w samo południe od odśpiewania hymnu narodowego. Później polskie hity wszech czasów zaśpiewają Elektryczne Gitary, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko i Feel. Obok sceny na wielkim telebimie wyświetlane będą specjalnie przygotowane animacje i teksty utworów, dzięki czemu wraz z artystami piosenki będzie mógł zaśpiewać każdy, kto przyjdzie na krakowski rynek.

Cała impreza będzie transmitowana na żywo na stronie rmf.fm i na profilach stacji w social mediach. Relacje z imprezy znajdą się też w specjalnym programie RMF FM prowadzonym przez Daniela Dyka ze studia i Jacka Tomkowicza ze sceny na Rynku.

RMF FM obchodzi Święto Niepodległości zapraszając do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów już od 2016 roku. W poprzednich edycjach udział wzięli m.in. Lady Pank, Grzegorz Markowski z Perfectem, Artur Gadowski z zespołem IRA, Varius Manx z Kasią Stankiewicz, Viki Gabor, Piotr Kupicha, Three Of Us, Marta Gałuszewska, Sarsa, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz, Sound’n’Grace, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Lanberry i Marcin Sójka.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,5 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!