Connect with us
1 1 - Weekend atrakcji w Dworku –  Dni Dzielnicy IV i Dzień Dziecka (25–26 V)

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Weekend atrakcji w Dworku – Dni Dzielnicy IV i Dzień Dziecka (25–26 V)

dni dzielnicy grafika 300x157 - Weekend atrakcji w Dworku –  Dni Dzielnicy IV i Dzień Dziecka (25–26 V)Zaplanujcie ostatni majowy weekend w Dworku Białoprądnickim, biorąc udział w zabawach, grach, warsztatach, pokazach i koncertach – w sobotę wystąpi uwielbiany przez krakowską publiczność Kraków Street Band, a w niedzielę legendarny zespół dla małych i dużych dzieci – Fasolki. Na wydarzenie zapraszamy wraz z przewodniczącą Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały Barbrą Polną oraz Radą i Zarządem Dzielnicy IV Prądnik Biały.

Świętowanie Dni Dzielnicy IV, na które zapraszamy wszystkich mieszkańców Prądnika Białego (i nie tylko) rozpoczniemy w sobotę 25 maja. Będzie to okazja do spędzenia czasu z całą rodziną na przygotowanych stoiskach animacyjnych oraz biorąc udział w warsztatach, loterii oraz grze terenowej. Jak corocznie zaprezentują się też służby mundurowe. Wieczór zakończymy koncertem zespołu Kraków Street Band, który perfekcyjnie łączy jazz, folk i blues, zarażając swoją niezwykłą energią.

Drugi dzień, czyli 26 maja w godzinach 15.00–19.00 upłynie pod hasłem Każdy ma jakiegoś bzika! Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka Dworek oddamy najmłodszym. Zabawy, dmuchańce, animacje, warsztaty i pokaz prawie magiczny Doktora WOW, a o 16.00 koncert Fasolek – zespołu, którego piosenki śpiewa kolejne pokolenie dzieci. Będzie się działo!

reklama druk - Weekend atrakcji w Dworku –  Dni Dzielnicy IV i Dzień Dziecka (25–26 V) reklama druk 1024x502 - Weekend atrakcji w Dworku –  Dni Dzielnicy IV i Dzień Dziecka (25–26 V)

***

Dni Dzielnicy IV – 25 maja, sobota,  15.00–19.00

Dzień Dziecka – 26 maja, niedziela, 15.00–19.00

Plener Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”

ul. Papiernicza 2, Kraków

Wstęp wolny

 

Szczegóły wydarzeń:

https://dworek.eu/wydarzenia/dni-dzielnicy-iv-2024/

https://dworek.eu/wydarzenia/kazdy-ma-jakiegos-bzika-dzien-dziecka/

dd kopia scaled - Weekend atrakcji w Dworku –  Dni Dzielnicy IV i Dzień Dziecka (25–26 V)

Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top