Connect with us
wawel truck odwiedzi krakow ok - Wawel Truck odwiedzi Muzeum Lotnictwa Polskiego w Noc Muzeów!

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

Wawel Truck odwiedzi Muzeum Lotnictwa Polskiego w Noc Muzeów!

Już w najbliższy piątek (19 maja) Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy, odwiedzi Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie w ramach tegorocznej edycji Nocy Muzeów. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji! Wawel Truck będzie stacjonował przed wejściem do muzeum, przy al. Jana Pawła II 39, w godzinach 18:00-23:00.

wawel truck odwiedzi krakow ok 1 169x300 - Wawel Truck odwiedzi Muzeum Lotnictwa Polskiego w Noc Muzeów!W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży będą zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcie, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.

Każde dziecko będzie mogło spróbować również swoich sił w animowanych grach zręcznościowych i zrobić dobry uczynek. Dzięki specjalnym okularom VR, które zabiorą odwiedzających do zaczarowanego wnętrza fabryki czekolady, poznamy największe tajniki jej produkcji oraz dowiemy się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku będzie wieńczyć wejście do królewskiej strefy słodkości, gdzie każdy będzie mógł skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, który następnie zabierze ze sobą w dalszą drogę.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

źródło: informacja prasowa

Continue Reading
You may also like...
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

czerwiec 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top