Warsztaty adwentowe dla kobiet. “Ja bez retuszu”. – zapraszamy

kliknij w obrazek aby powiększyć

kliknij w obrazek aby powiększyć

Już wkrótce kolejna edycja warsztatów dla kobiet. Tym razem, w adwencie, zajmiemy się wydobyciem prawdziwego obrazu samej siebie, poczuciem własnej wartości, niesfornymi uczuciami i emocjami, komunikacją małżeńską oraz planowaniem nadchodzących Świąt, tak, abyśmy mogły je spędzić rodzinnie, lecz nie jak w stajni…uporządkowawszy siebie i nasze relacje. Ciesząc się gronem rodziny, a nie stroniąc od… Ponieważ adwent w tym roku ubogi w soboty, zaczniemy tuż przed adwentem 1 grudnia! Plan warsztatów: 1.12 Moja kobiecość. Budowanie poczucia własnej wartości. 8.12 Kobiece uczucia i emocje: jak to co trudne do opanowania,może stać się drogocenną perłą. 15.12 Moje relacje małżeńskie. Komunikacja. 22.12 Moja rodzina. Święta nie jak w stajni.

Każde spotkanie składać się będzie z:
9:30 – 10:00 Krótkie omówienie zagadnienia od strony psychologicznej/antropologicznej. Wprowadzenie do warsztatów.
10:00-10:45 Praca warsztatowa
10:45-11:00 Przerwa kawowa
11:00-11:45 Praca warsztatowa
11:45 -12:00 Podsumowanie, ew.pytania/dyskusja

Zapisy i dalsze informacje: p.rodzinne.kobieta.krakow@gmail.com Koszt 200 zł (udział w całości, brak możliwości udziału w poszczególnych częściach, bądź jednej części). W cenie: warsztaty, potrzebne materiały i przerwa kawowa. Lokalizacja: ul. Świętokrzyska 12, Kraków.

Zachęcam do szybkich zapisów, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Grupa nie będzie liczyć więcej niż 9-15 osób, tak aby swobodnie zachować możliwość pracy warsztatowej i jak najwięcej móc wynieść dla siebie z warsztatów.

Prowadząca: Joanna Stanisławska. Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Ukończyła teologię oraz poradnictwo i mediacje na UP JP II w Krakowie. Zajmuje się poradnictwem rodzinnym i rozwojem osobowym kobiet.