W Święto Zakochanych MPK SA w Krakowie uruchamia Walentynkowy Tramwaj

tramwaj love 800x500 - W Święto Zakochanych MPK SA w Krakowie uruchamia Walentynkowy Tramwaj

W tym roku MPK SA w Krakowie przygotowało wyjątkową atrakcję dla zakochanych w każdym wieku. W Walentynki, 14 lutego na ulice miasta wyjedzie specjalny tramwaj, w którym będą oni mogli wspólnie zaśpiewać znane romantyczne piosenki, posłuchać utworów, m.in. z repertuaru Kabaretu Starszych Panów, a także zadeklamować swoim ukochanym fragmenty utworów poświęconych miłości. Wyjątkową atmosferę w tramwaju będzie tworzyć nie tylko muzyka, ale także odpowiedni wystrój – wnętrze zostanie ozdobione m.in. czerwonymi balonikami ułożonymi w kształcie serca.

W tramwaju nie zabraknie także drobnych upominków, które otrzymają zakochani pasażerowie.

Tramwaj zacznie kursować o 15.00 (o tej godzinie zaplanowano wyjazd z zajezdni tramwajowej Podgórze) i pojedzie przez rondo Matecznego, ul. Krakowską, Stradomską i św. Gertrudy do centrum miasta. Będzie kursował wokół I Obwodnicy (ul. Dominikańska, pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte) do ok. 18.00. Tramwaj dla zakochanych będzie się zatrzymywał na każdym przystanku. Przejazd jest bezpłatny. Zapraszamy!

Źródło: MPK SA w Krakowie 

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!