W krakowskim centrum Nowe Czyżyny możesz zagrać w walentynkowego darta i pomóc zwierzętom

by admin
0 comment

nowe czyzyny fot newbridge 6 300x200 - W krakowskim centrum Nowe Czyżyny możesz zagrać w walentynkowego darta i pomóc zwierzętomJak spędzić kreatywnie Dzień Zakochanych, a jednocześnie zrobić dobry uczynek? Będzie się można o tym przekonać podczas najbliższej akcji walentynkowej w centrum handlowym Nowe Czyżyny. Już 14 lutego mieszkańcy będą tam mogli ustrzelić słodki upominek dla drugiej połówki i jednocześnie wesprzeć finansowo Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Walentynki niektórym kojarzą się z komercją i to zarezerwowaną tylko dla par. Jak więc zachować klimat tego święta, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych? Na taki nietypowy pomysł wpadły Nowe Czyżyny.

W piątek w krakowskim centrum od godz. 12.00 do 18.00 rozegra się walentynkowa akcja charytatywna, podczas której będzie można pomóc podopiecznym Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W jaki sposób? Zasady są bardzo proste.

Na terenie centrum stanie pneumatyczny dart, gdzie uczestnicy zabawy wcielając się w rolę walentynkowego Kupidyna będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu do celu. Za każdy celny rzut do liczącej ponad 2 metry tarczy darta do zdobycia będą nagrody: słodki upominek oraz kupon – cegiełka pomocy, który będzie można wrzucić do specjalnej urny.

nowe czyzyny fot newbridge 8 300x200 - W krakowskim centrum Nowe Czyżyny możesz zagrać w walentynkowego darta i pomóc zwierzętomZa każdy przekazany w ten sposób kupon Centrum Nowe Czyżyny przekaże 1 zł na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, które zajmuje się ochroną wszystkich gatunków zwierząt, a pod swoją opieką ma już m.in. psy, koty oraz konie. Im więcej szczęśliwych trafień, tym większa ilość kuponów i wyższa kwota zgromadzona na rzecz podopiecznych organizacji.

Udział w akcji wezmą również przedstawiciele KTOZ, którzy będą informować mieszkańców o innych formach wsparcia czworonogów, np. adopcji, wolontariacie lub możliwości przekazania 1% podatku na statutowe cele.

Miłość i pomaganie powinny zawsze iść w parze, dlatego tym razem zachęcamy klientów do udziału w akcji organizowanej z myślą o bezdomnych zwierzętach. Każdy, kto chce okazać swoją miłość czworonogom, może dołączyć do naszej zabawy i w ten sposób zaangażować się w szczytne działania stowarzyszeniamówi Marta Drzewiecka, przedstawicielka marketingu Nowych Czyżyn.

To nie wszystkie atrakcje, jakie przygotował organizator. Dodatkowo, przez cały dzień odwiedzający centrum handlowe będą mogli uczestniczyć w konkursach, w których wygrać będzie można walentynkowe upominki, m.in. biżuterię, perfumy, akcesoria oraz zestawy kosmetyków. Udział w zabawie jest bezpłatny, mogą w niej uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci.

***

Centrum Nowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, home&you, Douglas, Rossmann, Orsay, Big Star, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge Poland. Zarządcą jest Apsys Polska S.A../ nowe-czyzyny.pl

Newbridge Poland to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Nowe Czyżyny w Krakowie, Centrum Nowe Bielawy w Toruniu, Centrum Nowa Górna w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji: newbridge.com.pl

Źródło: Nowe Czyżyny/Newbridge

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej