Uwaga Kraków i okolice! Casting online dla mężczyzn!

casting krakow 800x500 - Uwaga Kraków i okolice! Casting online dla mężczyzn!

casting - Uwaga Kraków i okolice! Casting online dla mężczyzn!27 lutego na terenie Krakowa stratujemy z najnowszą międzynarodową produkcją, do której potrzebujemy jak najwięcej mężczyzn, którzy chcieliby się wcielić w różne role i przeżyć niesamowitą przygodę. 

UWAGA KRAKÓW i OKOLICE!!!!!!!!!

Startujemy z dużą międzynarodową produkcją pełną barwnych kostiumów, autentycznych pojazdów z epoki, dużych scen batalistycznych z wybuchami i niesamowitą scenografią.
Jest to kinowy dramat wojenny opowiadający historię konfliktu dwóch braci na tle tragicznych wydarzeń historycznych II wojny światowej.
Na 27 lutego zapraszamy panów w wieku 20-60 lat, którzy jako STATYŚCI wcielą się w postacie żołnierzy Waffen SS, żołnierzy Armii Polskiej oraz ludności cywilnej.

Ponieważ gramy okres II wojny światowej prosimy o brak:
-tatuaży w widocznych miejscach
-piercingu (twarz, tunele w uszach, dodatkowe kolczyki)
-mocnej opalenizny
-kolorowych włosów
Stawka 120 zł netto za dzień zdjęciowy.

Zgłoszenie z dopiskiem KRAKÓW zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy, zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu prosimy wysyłać na maila:
mkmstudio@mkmstudiofilm.pl

Z wybranymi Panami będziemy kontaktować się telefonicznie.
Poczuj magię kina razem z nami!
Do zobaczenia,
Załoga MKM Studio

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!