Connect with us
britenet fa video zaslepka - Usługi IT w służbie równych szans na rynku pracy

Biznes

Usługi IT w służbie równych szans na rynku pracy

britenet fa video zaslepka 150x150 - Usługi IT w służbie równych szans na rynku pracy

Usługi IT w służbie równych szans na rynku pracy

Fundacja Aktywizacja już od ponad 30 lat z zaangażowaniem wspiera osoby z niepełnosprawnościami m.in. w realizowaniu celów zawodowych na rynku pracy. Wierzymy, że nasza praca ma sens, bo przyczynia się do poprawy jakości życia naszych klientów z niepełnosprawnościami i wspiera biznes w licznych wyzwaniach związanych z procesem ich zatrudniania i inkluzji w organizacjach. – mówi Przemysław Żydok, Prezes Fundacji Aktywizacja.

Złożone arkusze kalkulacyjne, na których pracowano do tej pory w Fundacji Aktywizacja, zamieniono niedawno na profesjonalne narzędzie CRM, jakim jest Salesforce. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia firmy Britenet, która każdego roku rozpoczyna nieodpłatną współpracę z organizacją pozarządową. W implementację Salesforce w Fundacji Aktywizacja zaangażowani byli pracownicy Britenet np. z Lublina i Kielc, a w system wykorzystywany jest w oddziałach Fundacji w Białymstoku, Bydgoszczy, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie i Warszawie oraz w filiach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu i Szczecinie.

Głównym celem wdrożenia systemu CRM w Fundacji było usprawnienie procesów związanych z aktywizacją osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Współdzielony system wdrożony równocześnie we wszystkich oddziałach Fundacji umożliwił płynną wymianę informacji zarówno na temat partnerów biznesowych, jak i prowadzonych przez organizację działań. – zauważa Izabela Wegner, Marketing Automation Leader w Britenet. Zespół naszych specjalistów miał okazję wykorzystać swoją wiedzę oraz doświadczenie w rozwijaniu działań podjętych na rzecz społeczeństwa – dodaje.

Wdrożenie przez zespół Britenet systemu CRM na platformie Salesforce umożliwiło Fundacji scentralizowanie i usprawnienie procesów związanych z kompletowaniem i analizą danych. Obecnie pracownicy Fundacji mogą tworzyć przejrzystą i łatwą w obsłudze bazę pracodawców za pomocą jednego narzędzia. Wprowadzone rozwiązanie wpłynie także na komunikację wewnętrzną oraz zoptymalizuje wiele codziennych procesów. To natomiast przełoży się na skuteczność podjętych działań i dążenia do realizacji obranych celów.

Zaimplementowane rozwiązania realnie usprawniły codzienne zadania w  organizacji, której głównym celem jest podejmowanie działań na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami. – wspomina Mateusz Kotnowski, Dyrektor Pionu Agencji Zatrudnienia Fundacji Aktywizacja.

W przestrzeni społecznej nadal istnieje wiele stereotypów na temat funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy. Ich kompetencje, kwalifikacje czy talenty często nie zostają dostrzeżone m.in. z powodu uprzedzeń czy braku odpowiedniej wiedzy na temat zatrudniania takich osób. Organizacje, takie jak Fundacja Aktywizacja, dokonują jednak wszelkich starań, aby niepełnosprawność nie wykluczała specjalistów z rywalizacji o atrakcyjne miejsca pracy. Britenet natomiast z dumą wspiera Fundację w jej działaniach.

 

O Britenet

Britenet już od blisko 16 lat funkcjonuje na polskim i zagranicznym rynku IT i zatrudnia obecnie ponad 1000 specjalistów i ekspertów IT. Posiada doświadczenie w budowaniu centrów kompetencyjnych dla międzynarodowych firm i zapewnia szerokie wsparcie w postaci outsourcingu ekspertów, tworzenia systemów informatycznych, rozwoju aplikacji mobilnych, utrzymywania istniejących systemów oraz rozwiązań BI i Salesforce.

Firmie zaufało już ponad 100 klientów z całego świata. Britenet od wielu lat z powodzeniem realizuje także projekty dla sektora publicznego w tym między innymi dla KPRM, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Firma Britenet pięciokrotnie zdobyła tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy w IT w Polsce” w prestiżowych badaniach AudIT organizowanych wśród pracowników przez magazyn Computerworld Polska. Ponadto znalazła się w pierwszej 10 na liście 100 najlepszych dostawców usług IT w 2021 w Polsce w rankingu Clutch, platformy B2B pomagającej firmom w znalezieniu najlepszych dostawców. Według analiz Clutch opartych między innymi na opiniach klientów Britenet jest także firmą numer 1 w Polsce wśród firm świadczących usługi typu managed services.

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top