Sztuka Teatralna “Buckminster Fuller. Historia (i Tajemnica) Wszechświata, na scenie Miniatura przy Teatrze Słowackiego

Sztuka Teatralna “Buckminster Fuller. Historia (i Tajemnica) Wszechświata, na scenie Miniatura przy Teatrze Słowackiego, 16, 17, 18 września,

david novak by a solnica 022 300x200 - Sztuka Teatralna "Buckminster Fuller. Historia (i Tajemnica) Wszechświata, na scenie Miniatura przy Teatrze Słowackiego
David Novak by A Solnica

godz. 19.00. Wejściówki za darmo.

W USA Buckminstera Fullera nie trzeba nikomu przedstawiać. W Polsce to postać ciągle mało znana. Możemy kojarzyć go przede wszystkim z kopułami geodezyjnymi i słowem “synergia”. Ale jego dorobek jest dużo bardziej obszerny. Był inżynierem, architektem, filozofem a przede wszystkim wizjonerem – jednym z najbardziej oryginalnych i zaskakujących w XX wieku. Sztuka pokazuje najciekawsze fragmenty z jego życia i twórczości. Łącząc w sobie elementy komedii, wykładu naukowego oraz rozważań filozoficznych motywuje do samodzielnego myślenia a oprócz tego jest świetnym sposobem na miłe spędzenie wieczoru. W sztuce wystąpi amerykański aktor David Novak. Polskie tłumaczenie będzie wyświetlane w formie podpisów.

Wejściówki na spektakl są za darmo! do zamówienia pod adresem: FullerInCracow@pwr.edu.pl. Należy podać ilość wejściówek, jeden z trzech terminów, formę odbioru. (Do wyboru przesyłka pocztą, odbiór przed spektaklem). Liczba wejściówek ograniczona!

Więcej informacji na profilu fb https://www.facebook.com/events/333180563998852/

oraz na stronie: https://fuller-in-cracow.pl

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!