Syntezy#12 – słuchowiska, dźwiękowiska, bajki: Krystian Truchalski w najbliższą niedzielę w Krakowie.

syntezy 800x500 - Syntezy#12 – słuchowiska, dźwiękowiska, bajki: Krystian Truchalski w najbliższą niedzielę w Krakowie.

syntezy plakat1 212x300 - Syntezy#12 – słuchowiska, dźwiękowiska, bajki: Krystian Truchalski w najbliższą niedzielę w Krakowie.Słuchowiska, dźwiękowiska, bajki – to główne hasła 12 edycji Syntez, gdzie tworzywem będzie słowo mówione wraz z rozmaitymi efektami dźwiękowymi, a przewodnikiem po tym świecie będzie Krystian Truchalski – opowiadacz i storyteller. Syntezy w Klubie 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, już w tę niedzielę (13 listopada) o godz. 16:00.

Syntezy to projekt Klubu 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, który zrodził się z pasji do odkrywania Nowej Huty, jej kontekstów kulturowych, społecznych, historycznych, architektury, urbanistyki, a także z głębokiego zainteresowania szeroko pojętą sztuką dźwięku.

krystian truchalski 225x300 - Syntezy#12 – słuchowiska, dźwiękowiska, bajki: Krystian Truchalski w najbliższą niedzielę w Krakowie.
Krystian Trucholski

„Spotkanie z Syntezami odbędzie się w tym razem w formie słuchowiska, dźwiękowiska oraz bajek. Te wspaniałe zależności w świecie dźwięku zaprezentuje dla naszych gości Krystian Truchalski. Aby przenieść nas w świat bajek opowiadacz wykorzysta głos ludzki, efekty akustyczne oraz muzykę tworzoną na żywo” – mówi Michał Wiśniowski, koordynator cyklu.

Krystian Truchalski to opowiadacz, pedagog, terapeuta, muzykant. Podczas spotkania zaprosi uczestników do przestrzeni, w której tka opowieści, nawiązuje kontakt pomiędzy opowiadaczem a słuchaczem zarówno na poziomie słowa, gestu, wzroku, jak i dźwięku. 

„Niedzielne spotkanie to opowieść o kobiecie i mężczyźnie i ich relacji, a będzie to okraszone muzyką ethno-elektro” – mówi Truchalski.

Autorzy projektu chcą inspirować widzów-uczestników do własnych poszukiwań, tworzenia i współtworzenia poprzez organizację koncertów, spotkań, prezentacji, warsztatów oraz innych artystycznych aktywności.

Wydarzenie jest skierowane do dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych.

Wstęp bezpłatny!

 

Syntezy#12 – słuchowiska, dźwiękowiska, bajki: Krystian Truchalski

13.11.2022, godz. 16:00

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

Os. Dywizjonu 303 1

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!