Świętuj dzień ojca w Krakowie!

dad 2618982 960 720 800x500 - Świętuj dzień ojca w Krakowie!

Atrakcje na każdą kieszeń 23 czerwca to wyjątkowy dzień dla każdego taty, jak i dziecka. W Krakowie, również się go obchodzi. Oto 3 atrakcje gdzie możesz zabrać tatę w dniu jego święta 

Tata Fest 

23 czerwca w Ośrodku Kultury im. C.K. Norwida na osiedlu Górali 4 organizowany jest TATA FEST 2022. Wstęp jest darmowy, ale obowiązkowe są zapisy mailowe (p.maciaszek@okn.edu.pl), ilość miejsc jest ograniczona. Celem wydarzenia jest wzmocnienie więzi ojca i jego pociech. Program zawiera spotkania przeznaczone dla taty i dziecka.

Poszczególne aktywności są przewidziane na dane godziny:

16.00-17.00: Dotknij światła – warsztaty sensoryczne dla dzieci i ojców

17:00-19:00: Wyczesany Tata – warsztaty fryzjerskie dla ojców i córek

18:00: Wernisaż wystawy „Domaluję Ci, Tato!” – wystawa portretów ojców uzupełniona przeróbkami dzieci

Dzień Ojca w Teatrze Cabaret 

Kolejne wydarzenie organizowane w Krakowie odbywa się w Teatrze Cabaret. Wieczór składa się z przedstawienia organizowanego przez grupę artystyczną Cabaretu oraz kolacji. Cena atrakcji waha się w zależności od wyboru posiłku (od 120zł do 150zł). Dokładne menu oraz cennik można znaleźć na stronie z biletami (https://biletyna.pl/koncert/Dzien-Ojca-w-Teatrze-Cabaret/Krakow).

Teatr – Strategie Małżeńskie 

Co prawda to wydarzenie nie jest ściśle związane z dniem ojca, jednak jeśli twój tata interesuje się sztuką i teatrem to trafnym prezentem będzie bilet na spektakl odgrywany właśnie w dniu jego święta. Tematyka występu, która dotyczy małżeństwa zachęca do zaproszenia, również mamy, aby spędzić ten dzień w rodzinnym gronie. Strategie Małżeńskie będą wystawiane po raz pierwszy na polskiej scenie. Spektakl nawiązuje do problemów i życia małżeńskiego. Teatr znajduje się na ulicy Paryskiej 52. Bilety można zakupić na stronie:  https://biletyna.pl/spektakl/Strategie-malzenskie-Krotochwila-Maxa-Frisha/Krakow. Koszt biletu nie przekracza 50zł.

Dzień ojca jest tylko raz w roku! Dlatego warto zorganizować coś specjalnego dla swojego taty i spędzić z nim czas w dniu jego święta.

fot: Źródło: pixabay.com

By Malwina Miter