Świąteczny konwój RMF FM w Krakowie. Choinki pod choinkę.

choinki rmf 1 800x500 - Świąteczny konwój RMF FM w Krakowie. Choinki pod choinkę.

18 grudnia RMF FM będzie rozdawać choinki w Krakowie

Już w najbliższą niedzielę 18 grudnia do Krakowa zawita świąteczny konwój RMF FM. Setki drzewek rozdawane będą od godz. 14 na Placu Szczepańskim. Na słuchaczy czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Na imprezie zaśpiewają również Cleo i Viki Gabor.

 Jak co roku RMF FM wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w kilkunastu miastach w całej Polsce „Choinki pod choinkę”. W trakcie imprezy nie brakuje też wielu atrakcji i konkursów. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach. Do Krakowa gwiazdkowy konwój rozgłośni dotrze 18 grudnia i będzie to wielki finał tegorocznej akcji.

Gośćmi specjalnymi imprezy będą Cleo i Viki Gabor, które spotkają się ze słuchaczami, a następnie zagrają mini-koncert.

 RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,5 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!