Connect with us
teatr - STU gra bez przerwy

Kultura

STU gra bez przerwy

Dla wszystkich z Państwa, którzy mają w najbliższych dniach “wolne” STU gra : w Sylwestra, Nowy Rok, święto Trzech Króli – bo najprzyjemniej odpoczywać w teatrze. Gwarantując najlepszą rozrywkę zapraszamy na spektakle, które sprawią, że wyjdą Państwo z teatru w doskonałych humorach.

1 i 2 stycznia –  Kiedy sobie znowu umierała –  pełna komediowych perełek i zwrotów akcji sztuka jednej z najpopularniejszych współczesnych autorek rosyjskiego teatru i filmu, 4/5/6 stycznia  – Wariacje tischnerowskie – spektakl oparty na bestsellerowej „Filozofii po góralsku”, pełna mądrości, optymizmu i humoru podróż w żywioł anegdot, gwary, muzyki i tańca prosto z Podhala a 7/8/9 stycznia – Cabaret – który przeniesie Państwa do Berlina lat 30., kabaretu Kit-Kat, królestwa nieoczywistości, muzyki na żywo, świateł i tańca.

Willkommen! Bienvenue! Welcome! Pora zająć miejsca!

Continue Reading
Avatar photo

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top