Sobotnie święto muzyki elektronicznej! Kraków 14 września

by admin
0 comment

Już w najbliższą sobotę 14.09 nie lada gratka dla miłośników muzyki elektronicznej.
Do wspólnego świętowania V urodzin zaprasza bowiem Techno Rączka!

Techno Rączka to krakowski kolektyw promujący muzykę elektroniczną, działający w ramach Fundacji Promocji Sztuki TOR. Ich wydarzenia charakteryzują się wyjątkową atmosferą i odbywają się w nietypowych postindustrialnych przestrzeniach, których w Krakowie zostało już naprawdę niewiele. Tym razem wraz z marką True Music zaaranżują na jedną noc pomieszczenia kuchni dawnego Hotelu Forum, ale świętowanie urodzin rozpoczną już od godziny 15:00 w Plenerach przy Focha 41. Na plenerowej scenie, za którą służył będzie OnLemon’owy Music Truck, zagrają: Janurz, Outta_8 b2b Filet, Vagary oraz Brioche b2b K-name. Dodatkową atrakcją będą między innymi targi płyt winylowych. 

Po 22:00 impreza przeniesie się Kuchni Hotelu Forum, arcyklimatycznej przestrzeni, którą Techno Rączka przygotuje dla Was na swój własny sposób. W nocy zagrają: holenderski czarodziej zgrabnie balansujący pomiędzy techno a electro czyli Delta Funktionen, jedna z ważniejszych postaci na Polskiej scenie czyli Rrrkrta, Young Majli z ekipy regime oraz Anatomy of Mashup.

Pomieszczenia dawnego Hotelu Forum to kolejne miejsce, które Fundacja Promocji Sztuki TOR stara się rewitalizować. Wcześniejsze wydarzenia odbyły się na terenach takich jak: parking Stadionu Miejskiego im. H. Reymana, opuszczony magazyn PKP Cargo przy ul. Kamiennej 8 oraz nieużywane przestrzenie magazynowe przy ul. Gromadzkiej 46. Efektem działań Fundacji TOR były również dwie imprezy zorganizowane na terenie dawnej fabryki telefonów Telos przy ul. Cieszyńskiej 9. Budynek przeznaczony już do rozbiórki, na dwie noce wypełnił się instalacjami stworzonymi przez lokalnych artystów oraz fantastycznie bawiącą się do muzyki publiką.

15:00-22:00 Planery, Focha 41 (wstęp darmowy)

https://www.facebook.com/events/2471573069746418

22:00-07:00 Kuchnia Hotelu Forum, M. Konopnickiej 28 (wstęp biletowany)

https://www.facebook.com/events/660928054404896

Bilety: https://goingapp.pl/evt/2146097/v-urodziny-techno-raczki-x-true-music 

Kontakt: fundacjator@gmail.com

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Promocji Sztuki TOR

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej