Sobota 15 czerwca II Piknik Rodzinny przed Oknem Papieskim

by admin
0 comment

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza w dniu 15 czerwca 2019 r., na II Piknik Rodzinny przed Oknem Papieskim. W tym roku będziemy świętować 25. Rocznicę ogłoszenia „Listu do rodzin” św. Jana Pawła II Gratissimam sane.

Dołącz do wydarzenia na fb – https://www.facebook.com/events/346837165902438/

Plakat z Programem Pikniku Rodzinnego przed Oknem Papieskim

Plakat z Programem Pikniku Rodzinnego przed Oknem Papieskim

Celem pikniku jest promocja chrześcijańskiej wizji rodziny i małżeństwa we współczesnym świecie oraz wzmocnienie poczucia duchowej wspólnoty małżeństw i rodzin naszej archidiecezji. Dla wielu rodzin to popołudnie spędzone w sercu Krakowa przed Oknem Papieskim będzie okazją do wspólnej zabawy w atmosferze radości.

Piknik rozpoczniemy o godz. 14:30, a zakończymy około 19:30. W programie planujemy quizy patriotyczno-rodzinne godz. 15:30 i 17:45, quiz o świętych Krakowa, pokaz akrobatyki – Jagódki z PKS „Jadwiga”, występ zespołu Promyczki Dobra a także tańce, animacje i zabawy z wodzirejem, kreatywne warsztaty misyjne dla całej rodziny, warsztaty rękodzieła – kwiaty z bibuły, bańki mydlane, malowanie twarzy, bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie oraz grill. Kluczowym punktem programu będą Dialogi dzieci z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim o godz. 16:30.

W organizację Pikniku zaangażowały się następujące wspólnoty i organizacje Rycerze Kolumba z regionu Małopolski, wspólnota “Sala na górze”, Domowy Kościół, Ruch Focolari, Wydział Duszpasterstwa Misyjnego, Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar, Domowy Kościół, Ruch Światło-Życie.

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej