Sezon artystyczny 2022/2023 w Krakowskim Teatrze VARIETE

repertuar jesien ktv mini - Sezon artystyczny 2022/2023 w Krakowskim Teatrze VARIETE

repertuar jesien ktv mini 150x150 - Sezon artystyczny 2022/2023 w Krakowskim Teatrze VARIETE

Krakowski Teatr VARIETE zainauguruje nowy sezon artystyczny musicalem „Chicago” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Spektakl wystawiany jest na broadwayowskiej licencji już od 5 lat i cieszy się niesłabnącą popularnością widzów z całej Polski i zza granicy.

Z okazji 200. spektaklu „Chicago” na deskach Teatru VARIETE wystąpią wyjątkowo wszystkie odtwórczynie głównych ról. W roli Roxie Hart zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan, Ewelinę Adamską-Porczyk oraz Alicję Kalinowską. W postać Velmy Kelly wcielą się Sabina Karwala oraz Katarzyna Osipuk. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z twórcami i obsadą, które poprzedzi pokaz filmu z castingów
i prób do premiery musicalu. Te i inne atrakcje czekają na widzów już 10 września o godz. 18:00.

20 września o godz. 19:00 odbędzie się premiera zupełnie nowego, autorskiego cyklu improwizowanych spektakli komediowych autorstwa Grupy AD HOC, powstałych specjalnie dla Teatru VARIETE. „VARIETE’s Impro Show” to historie tworzone na oczach publiczności, piosenki które powstają „tu i teraz”, wyzwania rzucane przez widzów i mnóstwo dobrej zabawy. W każdym spektaklu pojawi się gość niespodzianka – doświadczony improwizator – który postara się po mistrzowsku wybrnąć z każdej sytuacji. O oprawę muzyczną spektakli zadba zespół ImproBand. Kolejne występy Grupy AD HOC 12 października i 6 grudnia.

Dla fanów muzyki na żywo przygotowaliśmy cykl „Koncertowa Jesień w VARIETE”, w ramach którego wystąpią: 6 października o godz. 19:00 Adam Nowak i Akustyk Amigos oraz 18 października o godz. 19:00 Meek, Oh Why?.

W jesiennym repertuarze VARIETE nie mogło zabraknąć również współczesnej bajki o kopciuszku, czyli „Pretty Woman – The Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, brytyjskiej farsy „Bez seksu proszę” w reżyserii Janusza Szydłowskiego, w której śledzimy losy młodego małżeństwa Hunterów, wplątanego w lokalny skandal obyczajowy, a także „VARIETE’s Great Revue” według pomysłu Krzysztofa Tyszko i Eweliny Adamskiej Porczyk, taneczno-muzyczna opowieśCI o Divie i zakochanym
w niej hotelowym Concierge’u.

Bilety oraz więcej informacji na www.teatrvariete.pl.

Do zobaczenia w VARIETE!

By Krakowski Teatr VARIETE

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!