Sabre Polska otrzymało tytuł Great Place to Work®

fot 800x500 - Sabre Polska otrzymało tytuł Great Place to Work®

Instytut Great Place to Work® ogłosił, że jedną z firm wyróżnionych w tegorocznym rankingu “Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2023” zostało Sabre Polska. Ten prestiżowy certyfikat jest przyznawany organizacjom, których kultura firmy jest na najwyższym poziomie.

Sabre Polska, firma tworząca oprogramowanie i technologię dla branży lotniczej i turystycznej, została wyróżniona certyfikatem “Najlepsze Miejsca Pracy™ Polska 2023” w kategorii dużych przedsiębiorstw, czyli zatrudniających ponad 500 pracowników, przyznawanym przez Great Place to Work®.

Certyfikat Great Place to Work™ nie jest czymś, co można uzyskać łatwo – wymaga to ciągłego tworzenia otoczenia sprzyjającego budowaniu dobrych doświadczeń pracowników. To jedyne oficjalne wyróżnienie przyznawane na podstawie odpowiedzi otrzymanych od pracowników, którzy w czasie rzeczywistym oceniają kulturę swojego przedsiębiorstwa. Otrzymanie tego tytułu oznacza, że Sabre Polska jest jedną z najlepszych firm do pracy w kraju

powiedziała Sarah Lewis-Kulin, wiceprezes ds. uznania w Great Place to Work.

Great Place to Work® od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie w rozwijaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu i osiąganiu dzięki temu lepszych wyników biznesowych. Podczas badań przeprowadza wśród wszystkich pracowników anonimowe ankiety Trust Index™, pozwalające sprawdzić poziom satysfakcji z pracy w danym miejscu.

Certyfikat Great Place to Work® dla Sabre Polska to nie tylko ogromne wyróżnienie, to przede wszystkim satysfakcja i radość, bo tytuł ten jest przyznawany głównie na podstawie opinii pracowników, które potwierdzają bardzo dobrą i inkluzywną kulturę, jaka panuje w Sabre. To dla naszej firmy dowód, że stawiamy na właściwe działania, doceniane i pożądane przez zespół. Wzajemny szacunek, uczciwość wiarygodność, koleżeństwo są niezwykle ważne w naszym miejscu pracy. Potrzeby pracowników realizujemy przez szereg aktywności, które dają możliwości i przestrzeń do realnego budowania współpracy i poczucia przynależności, tworzenia miejsca, w którym naprawdę chcą przebywać i pracować

– powiedziała Anna Stach, Director People Business i członek zarządu w Sabre Polska.

Dobrostan i samodoskonalenie się członków zespołu mają bardzo istotne znaczenie dla Sabre. Przyjazne środowisko pracy wzmacnia kulturę organizacji, która jest wspierająca, motywująca i transparentna. Wśród benefitów znajdują się m.in. dodatkowy urlop rodzicielski, program mentoringowy, dostęp do platform podnoszących umiejętności techniczne i biznesowe czy aplikacji Headspace (pomagającej w treningu uważności mindfulness oraz medytacji), bezpłatne webinary ze specjalistami zdrowia psychologicznego. Od 2021 roku firma rozbudowuje działania na rzecz well-beingu poprzez serię warsztatów i webinarów, które uczą prawidłowych metod dbania o szeroko rozumiane zdrowie psychiczne. Ponadto prowadzone są akcje charytatywne pod sztandarem Give Together, a pracownicy mogą skorzystać z dodatkowych 4 dni urlopu na zaangażowanie się w dowolną inicjatywę dobroczynną. W Sabre prężnie działają również społeczności, jak np. Women In Technology, wspierająca kobiety w rozwijaniu kompetencji, umiejętności liderskich i zwiększaniu ich widoczności w branży IT.

Dbanie o środowisko organizacji, gdzie pracownik czuje się doceniony i zachęcony do wspólnego rozwoju – to cel, który realizujemy każdego dnia w Sabre. Zależy nam na kontynuowaniu naszych działań w tym zakresie, dlatego promujemy otwartą kulturę organizacji opartą na dialogu. Ciągle rozwijamy i dostosowujemy nasze programy do potrzeb członków zespołu i dążymy to tego, by Sabre również w kolejnych latach mogło szczycić się tytułem Great Place to Work®

– dodaje Anna Stach.

Sabre to firma tworząca globalne rozwiązania technologiczne dla branży turystycznej, w której innowacje mają strategiczny wpływ na sprawność procesów. W krakowskim oddziale rozwijane są projekty oparte m.in. na nauczaniu maszynowym, sztucznej inteligencji czy technologii chmury. Polskie centrum technologiczne zatrudnia blisko 1300 specjalistów, co czyni je jednym z największych pracodawców w Małopolsce.

fot 1024x512 - Sabre Polska otrzymało tytuł Great Place to Work®

O Sabre Corporation

Sabre Corporation to wiodąca firma zajmująca się oprogramowaniem i technologią, która napędza światową branżę turystyczną. Obsługuje szeroką gamę firm turystycznych, w tym linie lotnicze, hotelarzy, biura podróży i innych dostawców. Firma zapewnia rozwiązania w zakresie sprzedaży, dystrybucji i realizacji ofert, które pomagają jej klientom działać wydajniej, zwiększać przychody i oferować spersonalizowane doświadczenia podróżnym. Za pośrednictwem swoich rozwiązań, Sabre łączy dostawców usług turystycznych z nabywcami z całego świata. Firma Sabre z siedzibą w Southlake, w Teksasie, w USA, obsługuje klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, w tym również w Polsce. Sabre Polska to firma, która otrzymała certyfikat Great Place to Work®, poświadczający najwyższy poziom kultury organizacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sabre.com

O Great Place to Work®

Great Place to Work® jest globalnym autorytetem w dziedzinie kultury miejsca pracy. Od 1992 roku, przebadali ponad 100 milionów pracowników na całym świecie i wykorzystali te spostrzeżenia, aby zdefiniować, co sprawia, że miejsce pracy jest określane jako wspaniale: zaufanie. Ich platforma do badań pracowniczych daje liderom możliwość otrzymania informacji zwrotnych, raportowania w czasie rzeczywistym i wgląd, którego potrzebują do podejmowania decyzji dotyczących pracowników. Wszystko, co robią, jest napędzane przez misję budowania lepszego świata poprzez pomaganie każdej organizacji, by stała się wspaniałym miejscem pracy dla wszystkich.

By Kraków Wydarzenia - okrakow.pl

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!