„Romeo & Juliet”

„Romeo & Juliet”

Światowej sławy dramat Williama Szekspira o tragicznej miłości dwojga kochanków trafia na scenę we współczesnej adaptacji anglojęzycznej grupy teatralnej the English Touring Theatre Company!

„Romeo i Julia” to jeden z najlepszych dramatów angielskiego pisarza Williama Szekspira. Historia traktuje o tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy, jak przystało na wzorce rj poster 213x300 - „Romeo & Juliet”romantycznych kochanków, muszą zmagać się z osiągnięciem wspólnego szczęścia.  Głównym tego powodem jest ich pochodzenie ze zwaśnionych rodów. Nasza produkcja tej popularnej sztuki została zaadaptowana i wyreżyserowana przez angielskiego dramaturga o nazwisku Don Allen. Jest ona opowiedziana współczesnym angielskim i nadaje się zarówno dla osób poznających Szekspira, jak i dla tych kochających barda. Mogą Państwo oczekiwać pasjonującego i porywającego występu, dostarczonego z dużą dawką energii i prawdziwych emocji!

Spektakl odbędzie się 26.10.2019 o godzinie 19:30. Miejsce występu: KDM przy ul. Berka Joselewicza 28, Kraków (wejście przez kawiarnię SpotKawie). Czas trwania: 1h 30min. Zalecany wiek: 13+. Sztuka idealna do nauki języka angielskiego!

Bilety do nabycia poprzez: www.evenea.pl/event/RandJ

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/EnglishTouringTheatreCompany/ 

Link do wydarzenia tamże:

https://www.facebook.com/events/578740322894439/ 

English Touring Theatre Company to jedyny w pełni anglojęzyczny teatr w Krakowie. Działa w ramach fundacji założonej z inicjatywy brytyjskiego reżysera Dona Allena. Już od 25 lat prowadzi on teatr objazdowy i zajmuje się działalnością edukacyjną młodych ludzi. W repertuarze ETTC znajdują się zarówno komedie, tragedie, jak i współczesne adaptacje klasycznych sztuk. Pozostałymi filarami grupy są warsztaty aktorskie, pomoc uczniom w nauce języka angielskiego poprzez dramat, a także konkursy na najlepszą sztukę teatralną. Naszym celem jest propagowanie zdrowych relacji międzyludzkich, sprzyjanie kulturowej wymianie doświadczeń oraz rozwijanie krytycznego myślenia wśród młodzieży. Nadchodzące przedstawienie „Romeo & Juliet” to ostatni spektakl ETTC w jesiennej aurze krakowskich placówek teatralnych. Dalej grupa teatralna ma w planach rozwój oferty spektakli i warsztatów kierowanych do szkół i nauczycieli języka angielskiego w całej Polsce.

admin