„Romeo & Juliet”

by admin
0 comment

Światowej sławy dramat Williama Szekspira o tragicznej miłości dwojga kochanków trafia na scenę we współczesnej adaptacji anglojęzycznej grupy teatralnej the English Touring Theatre Company!

„Romeo i Julia” to jeden z najlepszych dramatów angielskiego pisarza Williama Szekspira. Historia traktuje o tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy, jak przystało na wzorce rj poster 213x300 - „Romeo & Juliet”romantycznych kochanków, muszą zmagać się z osiągnięciem wspólnego szczęścia.  Głównym tego powodem jest ich pochodzenie ze zwaśnionych rodów. Nasza produkcja tej popularnej sztuki została zaadaptowana i wyreżyserowana przez angielskiego dramaturga o nazwisku Don Allen. Jest ona opowiedziana współczesnym angielskim i nadaje się zarówno dla osób poznających Szekspira, jak i dla tych kochających barda. Mogą Państwo oczekiwać pasjonującego i porywającego występu, dostarczonego z dużą dawką energii i prawdziwych emocji!

Spektakl odbędzie się 26.10.2019 o godzinie 19:30. Miejsce występu: KDM przy ul. Berka Joselewicza 28, Kraków (wejście przez kawiarnię SpotKawie). Czas trwania: 1h 30min. Zalecany wiek: 13+. Sztuka idealna do nauki języka angielskiego!

Bilety do nabycia poprzez: www.evenea.pl/event/RandJ

Zapraszamy też do odwiedzenia naszej strony na Facebooku:

https://www.facebook.com/EnglishTouringTheatreCompany/ 

Link do wydarzenia tamże:

https://www.facebook.com/events/578740322894439/ 

English Touring Theatre Company to jedyny w pełni anglojęzyczny teatr w Krakowie. Działa w ramach fundacji założonej z inicjatywy brytyjskiego reżysera Dona Allena. Już od 25 lat prowadzi on teatr objazdowy i zajmuje się działalnością edukacyjną młodych ludzi. W repertuarze ETTC znajdują się zarówno komedie, tragedie, jak i współczesne adaptacje klasycznych sztuk. Pozostałymi filarami grupy są warsztaty aktorskie, pomoc uczniom w nauce języka angielskiego poprzez dramat, a także konkursy na najlepszą sztukę teatralną. Naszym celem jest propagowanie zdrowych relacji międzyludzkich, sprzyjanie kulturowej wymianie doświadczeń oraz rozwijanie krytycznego myślenia wśród młodzieży. Nadchodzące przedstawienie „Romeo & Juliet” to ostatni spektakl ETTC w jesiennej aurze krakowskich placówek teatralnych. Dalej grupa teatralna ma w planach rozwój oferty spektakli i warsztatów kierowanych do szkół i nauczycieli języka angielskiego w całej Polsce.

zdjecie2 585x436 - „Romeo & Juliet”zdjecie3 585x390 - „Romeo & Juliet”

Related Posts

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookie) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Akceptuję Czytaj więcej