Quadralite TechTV na pomoc fotografom

quadralite techtv fresnel lens kit 800x500 - Quadralite TechTV na pomoc fotografom

quadralite techtv fresnel lens kit 150x150 - Quadralite TechTV na pomoc fotografom

Next77, oficjalny dystrybutor na Polskę marki Quadralite, ma przyjemność poinformować o rozpoczęciu nowej serii filmów na swoim kanale YouTube.

W celu pomocy fotografom podczas pracy w studio Quadralite stworzył nową serię filmów, które będą publikowane na kanale YouTube. W pierwszym odcinku można zobaczyć do czego służy Quadralite Fresnel Lens Kit oraz jak z niego korzystać. Dodatkowo w szybkim, telegraficznym skrócie będzie można zobaczyć do czego służy każdy z elementów(fresnel, gobo i wrota) oraz jaki efekt można uzyskać w praktyce.

Quadralite TechTV pozwoli zapoznać się z podstawowymi i zaawansowanymi funkcjami wszystkich produktów marki. Początkujący fotografowie dowiedzą się dodatkowo do czego służą akcesoria oraz jakie efekty można uzyskać gdy je wykorzystają. Kolejne odcinki wyjaśnią także jak korzystać i ustawiać lampy oraz pokażą inne akcesoria z całej gamy produktów Quadralite.

Filmy Quadralite TechTV można znaleźć na: https://www.youtube.com/playlist?list=PLnzLZrCrimE6xm92hGkasowFIlEFRgUki

Więcej filmów szkoleniowych znajduje się na QuadraliteTV: https://www.youtube.com/c/QuadraliteTV_lighting/

By Next77

Krakowskie Fakty, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia Drobne. Wolne Media Niezależny serwis internetowy poświęcony miastu Kraków. okrakow.pl to serwis tworzony wspólnie z Krakowską społecznością!