Connect with us
sdc4426 - „przePROJEKTowani" - pokaz mody w hotelu Park Inn by Radisson

Miasto Kraków Wiadomości Wydarzenia

„przePROJEKTowani” – pokaz mody w hotelu Park Inn by Radisson

W czwartek, 24 marca w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie w ramach Cracow Fashion Week 2022 odbył się charytatywny pokaz mody „przePROJEKTowani”. W ramach tego pokazu została przprowadzona zbiórka pieniędzy dla Kasi Mieczkowskiej, podopiecznej i trenerce wsparcia Fundacji Poland Business Run.

sdc5045 - „przePROJEKTowani" - pokaz mody w hotelu Park Inn by Radisson

Katarzyna Mieczkowska została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych w 1990 roku. W wyniku tego wypadku przeszła amputację lewej nogi na poziomie uda. Obecnie posiada protezę i ze swoją nową „nogą” cały czas szlifuje naukę chodzenia. Spełnia się pomagając potrzebującym jako trenerka wsparcia w Fundacji Poland Business Run.

sdc5203 - „przePROJEKTowani" - pokaz mody w hotelu Park Inn by Radisson

Wsparcie Kasi i udział w pokazie to jedyna na milion okazja na pomoc wspaniałej osobie i jednocześnie na przeniesienie się do barwnego świata mody. Swoje kolekcje zaprezentują między innymi:
Klaudia Klimas: www.klaudiaklimas.pl
Anna Nowak-Curyło: www.curyloproject.com
Łukasz Kubiński: www.lucaskubinsky.com
Angelika Ożdżyńska: www.lamfei.pl
Ania Szczygieł: www.notjustalabel.com/ania-szczygiel
Patrycja Segedyn: www.instagram.com/pat.sege
Sandra Stachura: www.sandrastachura.com
Oliwia Jankowska: www.oliwiajankowska.com
Ewa Zbaraszewska: www.instagram.com/e.zbaraszewska
Justyna Wesołowska: www.gamon.com.pl
Organizatorami wydarzenia występili: Park Inn by Radisson oraz Radisson Blu Hotel Kraków, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, CMA, Salony Fryzjerskie Babicz.
sdc5199 - „przePROJEKTowani" - pokaz mody w hotelu Park Inn by Radisson
Modelami i modelkami wystąpili osoby, które na co dzień są związane ze światem biznesu, jednak tylko na ten wieczór i tylko dla Kasi zdecydowały się na swoje „przeprojektowanie”: Lidia Wiszniewska, Paula Fanderowska, Anna Jędrocha, Aneta Książek, Weronika Tokarczyk, Anna Styrylska, Marta Rozwadowska, Aneta Pondo, Justyna Drobkiewicz, Magdalena Miszczak, Magdalena Młynarczyk, Iwona Furtek, Marta Jodłowska, Justyna Konieczny, Marta Polak, Andrzej Popiel, Jarosław Maślanka, Marcin Lewicki, Wojciech Karpiński, Julien Hallier.
Zdjęcia: Vladimir Milanov, tekst z katalogu.

Continue Reading

Krakowski Kalendarz Wydarzeń

grudzień 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
To Top